Skocz do zawartości

Eragon

Stały użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutralna

O Eragon

 • Tytuł
  Początkujący uczestnik
 1. Google Chrome

  ZlyUser czepiasz się słówek :) Akurat numeracja to rzecz, której się nigdy nie przyglądałem pod kątem jej nadawania, choć oczywiście różnicę pomiędzy IE6 a IE9 zauważam ;)
 2. specem nie jestem, ale to chyba trochę tak jakby pytać co grozi za wejście do centrum handlowego. skoro niezabezpieczona (czyt. ogólnodostępna) to dlaczego miałby z niej nie skorzystać?
 3. Google Chrome

  chrome też wypuszcza nową wersję? Wiedziałem o IE, które okazało się być całkiem niezłe, wiedziałem o FF, którego nie testowałem jeszcze, a teraz jeszcze chrome? Niezła walka...
 4. 2012

  a słyszeliście najnowsze wieści? koniec świata ma być jednak nie w 2012, ale w 2116 ;) http://www.rp.pl/artykul/629162.html
 5. IE9 - kontrowersyjne wejście?

  Nikt nic nie zauważył? ;)
 6. Zastępca Winampa.

  I ja polecę AIMPa - od roku używam i narzekać nie mogę.
 7. O premierze IE9 było tak czy siak głośno ale nie wiem czy zwróciliście uwagę na tę część kampanii, która hmm... zaspamowała fora? Purepc też nie ominęło. Jeśli nie wiecie o co chodzi, słowo wyjaśnienia - pojawiające się wszędzie posty zaczynające się od "twoja stara", miały drugie dno - "twoja stara przeglądarka". W tym kontekście hasła przestają być obraźliwe, a zaczynają bawić ;) Tyle, że wszystkim spamerom się oberwało i dostali bana. Pytanie - słusznie? Z punktu widzenia forum pewnie słusznie, pomysł na kampanię kontrowersyjny :)
 8. Jaki łańcuszek na szyję

  zzizzy dobrze radzi. na upartego zamiast sznurka można zmierzyć też miarą krawiecką
 9. Na Co Czekamy

  Sherlok Holmes 2 i Piraci - dwa filmy na które z niecierpliwością wyczekuję :)
 10. Wyreklamowani.pl

  Dobra reklama nie jest zła, grunt, żeby na stronę wybierać wyselekcjonowany materiał :) spoty reklamowe potrafią nie raz nieźle ubawić :)
×