Jump to content

shXh

Stały użytkownik
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-22 Zła

About shXh

 • Rank
  Uczestnik
 1. Jak w temacie. Kupię zaproszenia. Oferty na PW.
 2. I bardzo dobrze ;) Skończy się jakieś śmieszne kopanie 2/3 kartami i tylko najlepsi zostaną zarabiać :)
 3. Lepiej kupić raczej sprawdzonego już procka (tym bardziej, że są już tanie) niż nowego z nie wiadomo jakim OC :)
 4. Zgadzam się. Ale jednocześnie trzeba też być niezłym idiotą i debilem, żeby kupować coś za 1700 zł bez dokładnego przeczytania opisu aukcji słowo po słowie. I niestety nie można później tego nazwać "kupno przez pomyłkę".
 5. No jak narazie maniakalny wtopił 20 k :rolleyes: To jest to co pisałem na początku tego tematu: kopać -> zamieniać na usd -> wydawać mielenie kasą w te i we wte nic dobrego nie przynosi poza sporadycznymi przypadkami.
 6. Na 10 kartach :D:D:D:D:D chociaż nie bajeruj ludzi :) 10x 280-300 mh = 3000 mh w najlepszym wypadku co daje Ci w trybie pps/proportional ~5 BTC dziennie w najlepszym wypadku. 5 BTC x dzisiejszy kurs 26 USD x dzisiejszy kurs USD->PLN 2,7 = ~350 zł dziennie. Więc sugerujesz, że zarobiłeś 5000 zł, a mi tu w normalnych warunkach wychodzi prawie 15 razy mniej. Ogarnij się trochę z obliczeniami :)
 7. Kupię Core i7 970 / 980X, najlepiej używany ze sprawdzonym OC. Oferty na PW!
 8. Chłopie... chłodzenie wodne za 400 zł? To nie ma kompletnie racji bytu przeciwko dobremu powietrznemu za 300 zł + wentylator/y Chłodzenie wodne, które daje poważny zysk względem chłodzenia powietrzem dla procka zaczyna się od 1000-1200 zł.
 9. To poczytaj jeszcze, ok? :) Ja nie będę Ci tu dawał gotowych solucji
 10. OK to zrób po swojemu i pochwal się wynikami skoro ten pomysł wydaje Ci się taki genialny :)
 11. Przecież pisałem wyraźnie o tym, że "to nie jest interes do końca życia". Co nie zmienia faktu, że koleś ma w tej chwili kasy tyle z tego, że parę lat może sobie w miarę spokojnie żyć jako kawaler, ale bez fajerwerków. Nie, to Ty masz marne pojęcie o BTC. Ale spokojnie, jeszcze odszczekasz, bo na tą chwilę za mało wiesz :)
 12. Powiedziałem wyraźnie, że też liczę, ale nie hardkorowo. 6000-7000 mh jak kumpel nie mam :) Jeśli się słąbo liczy to dużo bardziej opłacalne (choć to też dyskusyjna sprawa). Ale jak weźmiesz pod uwagę, że w płytę za 200 zł wsadzisz bez problemu 2x 6990, bo potrzebne Ci są tylko 2 sloty, a do 4x 5850 musisz mieć płytę za 500-1000 albo 2 platformy to już się robi mniej opłacalnie, szerloku.
 13. Potem to przeczytam. Widzisz, skoro myślisz, że powinienem wprowadzać w błąd to to tylko świadczy o tym, że w ogóle nie pojmujesz o co w tym interesie chodzi, a już widzę w innym temacie, że jesteś podniecony i chcesz kupować 2x 6990 :D:D:D No widzicie Panowie, obaj w ogóle nie ogarniacie jak się liczy. Zrobię krótko paru zdaniowy wykład raz, a Wy siedzieć cicho zanim się czegoś nie nauczycie. Istnieją 2 metody liczenia bitcoina: 1. pay per share 2. proportional Ad. 1. Metoda PPS - słabiej płatna, ale gwarantowana. W tej metodzie wydobywasz "mniejsze bloczki" i dostajesz za to gwarantowane pieniądze i zależy to tylko od mocy obliczeniowej, a nie od szczęścia. Tzn, że jeśli masz 4000 mh to codziennie masz GWARANTOWANY zarobek ~15 BTC. Ad. 2. Proportional - w tej metodzie masz zależność szczęścia, diffuculty oraz mocy obliczeniowej. Jednego dnia możesz zarobić 100 BTC, a drugiego nic. Nie polecam. Ja cały czas mówię o tej pierwszej (PPS), czyli o gwarantowanych sumach za wydobywanie. Więc z łaski swojej jeśli nie wiecie nawet o tym jakie są metody to może nie dzielcie się takimi z [gluteus maximus] informacjami tutaj? :F
 14. Jak już wprowadzasz ludzi w błąd to powiedz skąd bierzesz te dane.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.