Jump to content

Uefaman

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Uefaman

 • Rank
  Newbie
 1. Czy istnieje może jakiś program, który zeskanowałby dokument zawierający np. CV i automatycznie wprowadziłby go do odpowiednich (zaprogramowanych przez użytkownika) rubryk w Excelu? Wiem, że może pytanie naiwne, ale takowy program usprawniłby to pracę przy wprowadzaniu danych.
 2. Witam, dziś nieuważnie chwyciłem swojego laptopa, i element widoczny na fotce pękł na dwie części i jest "wklęsły". Do czego służy ten element? Gwarancji mi chyba nie uznają? Foto tego elementu - http://imgur.com/DujkHwQ
 3. LG E2370V-BF - Monitory LCD - LG E2370V-BF cena od 835.79zł z którego sklepu internetowego najlepiej go wziąć?
 4. Witam, jestem zainteresowany którymś z tych dwóch monitorów. LG E2370V-BF, wg opinii zamieszczonych w necie ma lepsze kąty widzenia, ale ma dość późny czas reakcji matrycy - w zależności od strony internetowej - 5ms, 8ms albo nawet 14 ms. LG IPS236V-PN jest trochę tańszy, ale ma gorsze kąty i jakość obrazu, na plus można zaliczyć czas reakcji 5ms. Nie wiem czy na tych monitorach, w szczególności na LG E2370V-BF będzie widać smużenie i input lag w szybkich grach? Obawiam się tego, a monitor bedę używał do najnowszych, szybkich gier oraz internet. Co byście mi doradzili?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.