Jump to content

emikyou

Stały użytkownik
 • Posts

  68
 • Joined

 • Last visited

emikyou's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Da się w Firefoksie przechodzić pomiędzy kartami za pomocą klawiatury?
 2. Polecam obadanie tworu zwanego Pale Moon. Bałem się, że to kolejny wynalazek wyprzedzający swoje czasy, a tu niespodzianka - flash działa, adblock działa, a całość już chyba tak sprawna jak nie przymierzając Opera.
 3. Jaguar E-Type tylko mnie się podoba? http://www.hondosackett.com/Fernando/wiki/uploads/Main/JaguarETypeV12.jpg
 4. Policja zastępcza - 4/10 Skończyłem oglądać po niespełna godzinie. Ani jedna scena nie wywołała u mnie nawet minimalnego uśmieszku. Aż dziwię się że SLJ w ogóle wystąpił w tym filmie (epizodycznie, ale zawsze).
 5. Samodzielnie się nie da. A na przyszłość popracuj nad ortografią.
 6. Ktoś z forumowiczów posiada Nokię X7, ew. inny model z nowym Symbianem? Z góry dziękuję za opinie.
 7. A spróbuj podłączyć dowolne inne słuchawki z mikrofonem na jednym kablu...
 8. Jeśli spóźniona gwiazdka wchodzi w grę, to zaczekaj na Milestone 3.W skrócie - 2 rdzenie, 4 cale i nagrywanie w FHD.
 9. Racja - tyczy się to 99% modyfikacji, głównie z forum windowsmx.pl. Natomiast gościu, który robi modyfikacje Micro2003 zawsze dodaje pliki konfiguracyjne nLite'a oraz dodatkowe informacje co nagrzebał. Kolejny plus - nie dodaje żadnych spowalniających fajerwerków (co jest rzadkością wśród tego typu modów). Sam byłem przeciwnikiem tego typu ingerencji w OS, aż przekonałem się o swoim błędzie. Na słaby sprzęt każdemu bym w ciemno polecił Micro2003. Komputer klasy Pentium 3 i 256MB RAM ledwie działający na czystym XP, dopiero dostaje skrzydeł na Micro2003. Link chyba byłby pogwałceniem regulaminu, więc zamieszczę tylko nfo:
 10. Może skorzystaj z gotowej modyfikacji systemu np. Micro2003. Kolega używa na maszynie liczącej sobie kole dekady i bardzo chwali (ogólnie również chwali Server 2003). Bariery są dwie - brak polskiej wersji językowej i nieścisłości prawne.
 11. No właśnie to jest Google Android, a nie Samsung Android ;]
 12. Chyba nie da się. Najszybciej po prostu wejdź na gmail.com z user-agent ustawionym na desktop i tam sobie poustawiaj grupy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.