Jump to content

Szawel

Stały użytkownik
 • Content Count

  3376
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Szawel last won the day on July 5 2018

Szawel had the most liked content!

Community Reputation

91 Dobra

About Szawel

 • Rank
  Uczestnik
 • Birthday 01/02/1984

Contact Methods

 • GG
  1622814

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Poznań
 • Zainteresowania
  elektronika.

Recent Profile Visitors

5998 profile views
 1. Odradzam - jak ktoś lubi rozpierduchy w stylu Johna Wicka. Z kolei jak ktoś lubi Marvela albo DC to polecam. ;) Sam film to takie mocne 5/10. Postać którą gra Matt Lucas jest po prostu... No nie pasuje mi tam zupełnie.
 2. Szawel

  Path of Exile

  Hej, pacjent to RX480. Przy ustawieniach ultra na FHD śmiga dobrze, ale po 40-60min temperatury wbijają tak wysoko, że wentylatory tworzą tunel nadprzestrzenny i komp potrafi się zrestartować. Czy są tam jakieś opcje tak mega niszczące GPU? Dziwne, bo gra chodzi płynnie bez zająknięć. Komp z opisu. P.S. mam też anomalię na sterownikach. obecnie najnowsze 19.1.1 a krzyczą ciągle, że jest nowsza aktualizacja 18.x.x
 3. Jak z drugiego końca globu, to ja bym brał Siajomke Redmi Note 5 4/64 na Snapie 636 (można za 550zł wyłapać). W PL właśnie koło 800-900zł.
 4. Witam, szukam sprawdzonej, taniej i dobrej navi z większym ekranem. Użytkownik 70+. Do jeżdżenia "po bułki" więc wystarczy mapa PL. Coś typu FreeWAY SX7.1 lub VORDON 7 czy to qpa?
 5. IMO najlepszy wybór do 1000zł, a raczej do 800zł w PL lub 600zł z chin.
 6. Za 1600zł z groszami masz OP6 w wersji 8/128 z gearbest. 100zł dopłaty, a zje wszystko wymienione powyżej.
 7. Zmień na Note 5. lepszy SOC i bez udziwnienia w postaci "srocza" czy innych wklęśniętych ekranów. No i masz MIUI.
 8. 300 bo mam horom curke. Mogę być jak mi zamówisz ubera.
 9. Spadaniem bym tego nie określił. Na tą chwilę wróciły do poziomu z początku 2017.
 10. No i ukończone. Odczucia... taki standardowy średniak. Patrząc na poprzednie odsłony, to niestety kotlet. Na plus możliwość WYŁĄCZENIA pewnych funkcji o jakich już pisał Grimlock (abstrakcja, że wyłączając opcję polepsza się odczucia z gry). Niestety całościowo i subiektywnie nadal daleko za Uncharted. Postacie to totalny plastik (dialogi, zachowanie). AI przeciwników również. Zagadki z części na część coraz bardziej niższych lotów. Tutaj już wręcz idioto odporne. Ot taka zwykła przygodówka do lajtowego relaksu wieczorem. Generalnie nie jest źle, ale gdyby zmienić tytuł i wydać to samo pod innym szyldem to już takie max 6/10. Lecą na marce że aż miło.
 11. COMBO: Korzystamy z pożyczonych oszczędności? Coś wygrałem?
 12. Jeśli cena jest ok to bierz. Jak padnie to padnie. Od tego masz gwarancję.
 13. Tyle, że następca będzie najwcześniej na gwiazdkę, a promo jak na dzisiejsze czasy gdzie sprzedaje się starocie powyżej ceny startowej sprzed 2 lat ujdzie.
 14. Po 1 minucie mam dość. Podstawowe prawa of fizyka być bardzo trudna dla twórca ta gra. Oderwana kabina samolotu szybuje, a część z płatami i silnikami nagle opada. Co gorsza pani Lara zamiast wy*upiać na spadochronie w te pędy przypina się pasami do puszki definitywnej śmierci. Naprawdę trzeba było aż tak popsuć wstęp? Akcja toczy się pewnie w jakiejś alternatywnej rzeczywistości z alternatywną grawitacją. Wiem, że ta seria mocno mija się z realizmem i jest dla funu, ale nie potrafię pojąć kolorowania akcji gdy jest to kompletnie niepotrzebne.
 15. Też to właśnie widzę tylko nie mogę się doszukać co znaczy ta seria ES i czy to standard. To czasem nie są sample inżynieryjne?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.