Jump to content

lukascore

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by lukascore

 1. Witam. Jak w temacie. Który z owych tabletów byłby najlepszy? Służył mi będzie do gier, muzyki, filmów, e-book'ów, czy przeróżnych aplikacji. Bo chcę kupić któryś, ale który to nie wiem. Proszę o jak najszybszą odpowiedź, z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam!
 2. Witam, mam problem odnośnie widzenia ramu przez windows 7. Na płycie mam włożone 5GB ram 2 x 512 GEIL 2 x 2048MB GOODRAM Razem wychodzi coś około 5100MB Jak klikam prawym na mój komputer i wybieram właściwości to tam mi pokazuje tylko 3,5 GB. Nie używam karty zintegrowanej. Dołączam screen. Z góry dziękuję!
 3. nie no może nie niszczy, ale czy warto z tego skorzystać jeśli nie chcę podkręcać?
 4. Witam. Znalazłem w biosie w C.I.A 2 fukncje TURBO. Warto jej użyć? Nie niszczy tak jak pokdręcanie? Można jej normalnie używać?
 5. Coś jest nie tak. Ustawiłem fsb z 266 na 333 i tam co jest od napięcia ustawiłem AUTO. Komp się włącza dochodzi do logowania systemu i się resetuje...
 6. I wtedy nie będzie obawy, że coś jest wysilone?
 7. Gigabyte 965P-s3 rev 1.0 - to moja płyta główna. Gdzie ustawić ten dzielnik pamięci i szynę?? Jak mam tam ustawione fsb to jest 266 x 8 A jak ja ustawię na 330fsb to o ile mam dodać napięcie? Dodaje zdjęcie z biosu i powiesz co mam zmienić.
 8. Witam, posiadam procesor Intel Core 2 Duo 2,13GHz. O ile mogę bezpiecznie podkręcić procesor żeby komputer nie był przeciążony. Na czele z procesorem chodzi mi o RAM żeby nie było zbyt wysilone i płyta główna też. Z góry dziękuję za odpowiedź!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.