Jump to content

maxymili

Stały użytkownik
 • Posts

  5125
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

Everything posted by maxymili

 1. maxymili

  World of Tanks

  WOT żyje, Clan Warsy są pełne ludzi, klany mają pełne składy i w miarę jako takich jest kilkaset. Raczej forum purepc przestało w to grać ? albo o tym pisać. Odnośnie orzeszków i miodu, taki dziś poranek: http://wotreplays.eu/site/5746873#murovanka-maxymili-stb-1
 2. maxymili

  World of Tanks

  WOT wciąż żyje :) Dodali 3 serwer. http://wotreplays.eu/site/5370806#stats
 3. maxymili

  World of Tanks

  Gra raczej nudna, ale M na 10 tierze to dla mnie jest coś :) http://wotreplays.eu/site/5122275
 4. maxymili

  World of Tanks

  Jackson ostatnia bitwa vs 8 tier przefajna końcówka :)
 5. maxymili

  World of Tanks

  Mam ustawioną czułość 14 w grze :) oglądałem youtuby kamilaeatera. Cokolwiek rozumiesz przez dziwnie bo dla mnie normalnie. Poza tym zwykła paczka aslaina. Jeżeli to masz na myśli, to legalna.
 6. maxymili

  World of Tanks

  M na X tierze to trudna sztuka, przynajmniej dla mnie ;) http://wotreplays.eu/site/5023155#serene_coast-maxymili-wz-111_model_5a
 7. U siebie mam ddr4 2*4gb 3200mhz, w kompie syna obecnie są DDR3. Dlatego jeżeli wymiana płyty to też nowe ramy 16gb do mojego, a te obecne do płyty syna :)
 8. Komputerze dzieciaka zepsuła się płyta główna. Obecny zestaw: I5 2300, 2*2gb ram DDR3, gtx950, dysk SSD 240gb, dysk HDD 1gb, zasilacz scytche kamariki 450W, dvd. Ponieważ płyta padła mam pytanie, czy naprawiać, czy kupować nowe ramy, płytę i proca. Wstępnie zaplanowałem przełożyć mu moje 2*4gb 3200mhz, dokupić i3 8100 i płytę. Problem, że tanie płyty nie obsługują więcej niż 2666mhz. Szkoda, aby ramy się marnowały. Jak to rozwiązać? A może jednak używaną płytę 1055?
 9. maxymili

  World of Tanks

  http://wotreplays.eu/site/4792586#abbey-maxymili-p_44_pantera Doprawdy fajna bitwa, jedna z ciekawszych, jakie w historii WOTa udało mi się rozegrać Przy okazji rekrutuję osoby, które chcą pograć potyczki i natarcia do klanu HGP-M. Bardzo fajna atmosfera i rozstawiający na wysokim poziomie.
 10. maxymili

  World of Tanks

  Z tą grą jest dobrze jak masz fajną ekipę i jest z kim natarcia i CWki grać. Zwykłe randomy nudne są już.
 11. maxymili

  World of Tanks

  Na plus, polskie drzewko. Darmowe czołgi 8t co kwartał (misje dość trudne ale do zrobienia) poprawili błędy z czatem. Mój klan się ogarnął i teraz jest spoko, codziennie dwa trzy natarcia i mapa globalna jak jest :D Na minus, dalej jak jest jakaś promocja to przeciąża serwey, arty nadal wkurzają ;) pociski nadal znikają tak jak było do początku gry :F Rok temu był już pacz 1.0 ;)
 12. maxymili

  World of Tanks

  Polskie czołgi od 8 tieru całkiem spoko. Lewandowski, 10 tier specyficzny, ale nawet pojawia się na natarciach czasem. Twarda wieża i duża alfa robi robotę. Na minus kilku kumpli potwierdziło mi to samo, że rng jest niekorzystne dla tego czołu. Ja mam takie same odczucia. Pociski latają znacznie gorzej, niż w sowieckich odpowiednikach przy podobnych statystykach działa. Ale dobra, teraz z innej beczki, od dzisiaj, za zalogowanie się są nagrody w WOT za 10 lecie powstania pomysłu na tę grę, im starsze konto tym wyższe, w tym czołg premium T-50-2. Przyda się do ekspienia załogi z sowieckiego lajta :) Nagrody można odebrać do końca 2019 roku, więc nie ma paniki ;)
 13. maxymili

  World of Tanks

  Ostatnio już nikt nie pisze w tym wątku. No cóż, gra wciąż żyje i ma się dobrze. Dziś opuściłem mój klan z powodu nieznośnego oficera, a na pocieszenie w końcu:
 14. maxymili

  World of Tanks

  Aktualizacja 1.1 Weszło polskie drzewko do WOT - 1 i 2 tier są bardzo przyjemne. 3 już słabiej, ale da się grać, dalej nie grałem jeszcze. Weszły nowe misje osobiste. Rychło rusza też event na czołg premium. Edit 30.08 Dzisiaj za zagranie bitwy polski czołg lekki premium II tieru TKS z działem 20mm. Pierwsza bitwa i wpadła Mka :) http://wotreplays.eu/site/4518156#abbey-maxymili-tks_z_n_k_m_20_mm
 15. maxymili

  World of Tanks

  We wrześniu ma wejść polskie drzewko. 6 tier fajny reszta to gruz, nowa premka polska to gruz :) Odechciało mi się wota po wstępnych informacjach co wg proponuje dot polskiego drzewka na x tierze. Aby ten czołg miał w ogóle jakikolwiek sens musielli by dać 30mm pancerza więcej z każdej strony i poprawić przeładowanie o 4s... Natomiast szósteczka może się nadawać jako opcja na twierdze etc. Choć t34-85M raczej nie wykosi.
 16. maxymili

  World of Tanks

  link do powtórki "M" na Emil I W końcu mądrze zagrałem, jak na siedem lat jeżdżenia czołgiem to powoli się uczę xD I te dwa ostatnie fragi zabrane przez artkę ;) ale też dobrze zagrał, bez niego pewnie byśmy tego nie wyciągnęli. Bardzo lubię ten czołg, choć jest trochę sytuacyjny. Pasuje mi możliwość ustawienia się tak, aby strzelać i odbijać.
 17. maxymili

  World of Tanks

  Nowy tryb linia frontu daje zarobić sporo obligacji. Od początku tego trybu zarobiłem już 500. Poziomy się bardzo łatwo wbija, mniej więcej jedna bitwa jeden poziom, czasem dwa czasem nie wyjdzie to nie wskoczy. Ciekawe, że zarobki na tym trybie są bardzo dobre. W bitwie scr poniżej, na czysto dostałem 132000 kredytrów. Bez konta premium, bez dopłek. A wszystkie dopałki działają. I klanowe i osobiste. więc pomnóżcie przychód z prem 294643 *1,5 *1,4 - koszty 33527, 31125 = 554000 na czysto z tej bitwy ;) bitwa trwała 26 minut. Edit: więcej info o trybie http://rykoszet.info/2018/05/07/linia-frontu-przewodnik-po-trybie-2/ Edit: a jednak 1000 obligacji ale za 4 przejście. Do tej pory zrobiłem trzy.
 18. maxymili

  World of Tanks

  1000 golda do WOT. W WoWP 2.0 można zdobyć w dość prostych misjach łącznie 1000 golda. Gold i freeexp jest wspólny z WOT. Przy okazji, nowy wowp jest znacznie przyjemniejszy od pierwszej wersji. Nawet mnie trochę przekonali, zrobiłem sobie 4 tier w ramach tych misji.
 19. maxymili

  World of Tanks

  10% za każdy etap od ceny za zestaw. Cena zestawu to 240 pln. Za 60% zniżki masz 96zł, to za tyle w przeciętnej promocji masz każdego meda 8 tieru. Na dzień zwycięstwa może być taka na przyład. Więc interes taki soobie. Pierwsze bitwy były tragiczne, rzuciło mnie na miejskie mapki i porażki. Trzecia bitwa i El Haluf na tiery 8-6. Zrobiłem 7 fragów i myślę, że dzięki grze z dystansu wyciągnąłem to. Tak, że czołg jest sytuacyjny, da się nim zrobić bardzo ciekawe wyniki. Ale często nie da się nic. Dużą wadą jest brak możliwości przeładowania jednego golda w magazynku, tylko trzeba cały magazynek przeładowywać.
 20. maxymili

  World of Tanks

  Skody i bc czasem odbijają. To nieodbija kompletnie nic. Draamat, nawet skorpion mam wrażenie, że więcej pochłania działem niż to odbija ;) jedyna taktyka to grać na kammo, ale do tego potrzeba trzy perki.
 21. maxymili

  World of Tanks

  młody dzik VIIt: http://wotreplays.eu/site/4315159#stats a przy okazji, jak by ktoś chciał kupować progetto to jest bardzo miękki. Za darmo to może i się nadaje, ale płacić za to nie warto.
 22. maxymili

  World of Tanks

  Jak by ktoś jeszczenie wiedział dzisiaj rusza maraton (2 tygodnie) na czołg 8 tieru włoskiego drzewa tech. Med, z tego co widziałem na filmikach to całkiem dobry magazynek. Można zrobić część i za ersztę dopłacić co jest opcją akurat dla mnie ;)
 23. maxymili

  World of Tanks

  Teraz jest wierzchołek na t-100 LT warto robić tą linię bo ma bardzo przyjemne czołgi, przynajmniej od 8t.
 24. maxymili

  World of Tanks

  lekkie w ogóle poprawili mm o 1. Rzuca normalnie jak medy. ---- http://wotreplays.eu/site/4274862#overlord-maxymili-t-54_ltwt 1 mark biegłości na ltwt :) #ładna_bitka
 25. maxymili

  World of Tanks

  Nie przesadzaj, że t34 musi z golda ;) Co do mm to też taki skopany nie jest. Rzuca w prawdzie często na X, ale co najwyżej na 3 szt. Da się żyć z peną 248. Tyle to Maus ma w standardzie :D
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.