Skocz do zawartości

fabiancs

Użytkownik
  • Postów

    4
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia fabiancs

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. fabiancs

    GeForce GTS 250 od XTX

    Ok dzięki wielkie. Mam ulice dalej recycling + sklep i tam są nowe + używane częśći do kompóterów poszukam jakiegoś dobrego wentylatora. Jakie są najlepsze ??? Jakie marki, żebym wiedział. I zasilacz też odrazu wymienie ! Bo dziś coś robiłem na kompie i monitor jak by stracił połączenie z pc bo zaświeciła się pomarańczowa dioda i nic, musiałem włączyć od nowa kompa. Podkręcę trochę procka np do 3.20GHz bez zmiany niczego innego, bo to on chyba mi osłabia ten wynik inni na tej karcie mają po 14-15k.
  2. fabiancs

    GeForce GTS 250 od XTX

    Czemu nie da wiele i dlaczego chłodzenie lipa ? Mam też zasilacz w innym komputerze pewnie też kiepski ale może lepszy od tamtego ? : GEMBIRD 400W Przy tym procku mam mały radiator pod wietraczkiem intel standardowy a w drugim komputerze jest 2x większy choć tam jest proc Inteal dual core 1.60GHz warto go zmienić ? Płyty są też dość podobne która lepsza: - ASRock G31M-GS, - Gigabyte Technology Co., Ltd. 945GCM-S2L
  3. fabiancs

    GeForce GTS 250 od XTX

    Intel Pentium Inside ® dual core e6300 ( widziałem, że podkręcają go spokojnie do 3.50GHz z 2.80GHz bez zmiany napięcia itd) Zasilacz black coating model LPG19 Netzteile 580W Płyta główna: asrock G31M-gs NVIDIA GeForce GTS 250 od XFX 1024MBytes 256bits I jak myślisz da się coś zrobić ?:)
  4. fabiancs

    GeForce GTS 250 od XTX

    Witam, problem polega na bardzo małym wyniku w 3Dmark06. Jedyne 11,7k Mój sprzęt: GTS 250 od XTX 4GB ram Dual Core 2.80GHz Zasilacz 580W Jeśli to normalne choć na stronach piszę, że wyniki są po 22k to mogę podkręcić mój sprzęt ? Jeśli tak proszę o jakaś dobrą instrukcje. Dzięki z góry i pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...