Skocz do zawartości

chaq3l

Użytkownik
  • Postów

    9
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia chaq3l

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. Przepraszam, byłem przez te parę dni w górach. Skusiłbym się na słuchawki AKG K550, ale patrząc na ich cenę zastanawiam się, czy starczy mi pieniędzy na jakąś dobrą kartę dźwiękową pod nie. Zgadzam się na edycję tego tematu, ale chciałbym, żeby moje pytanie też było widoczne. Co do muzyki, to słucham wielu gatunków, rzadko hip-hopu, czasami metal, raczej drum and bass, electro house, a czasami czegoś komercyjnego. Dzięki wszystkim za pomoc, szczególnie iDaft'owi.
  2. Witam. Tak jak w temacia zastanawiam się nad kupnem słuchawek do gry oraz karty dźwiękowej pod te słuchawki. Łącznie chciałbym wydać 500 - 600 zł. Aktualnie posiadam facreative fatality i zintegrowaną kartę dźwiękową. Wcześniej zastanawiałem się nad Corsair Vengeance 1500 lub 7h steelseries, ale w tych drógich często pojawia się problem z kablem(http://forum.purepc.pl/topic/349636-sluchawki/) . Więc myślałem także nad steelseries siberia v2. Parametry komputera(by niebyło problemu z zasilaniem(*)): Zasilacz Fortron 460W [FSP460W-60GHN] Procesor Intel Core i5 3570K 3.4GHz Box Płyta główna ASRock P67 PRO3 +ram G.SKILL DDR3 2x4GB 1600MHZ CL9 RipjawsX Grafika GAINWARD GF GTS 450 1024MB DDR5/128b PCI-E Twardy dysk hdd seagate 500gb st3500418AS 500GB 16MB SATA300 7200 I pytania dodatkowe: Czy w wszystkich dobrych słuchawkach, w których dźwiek podczas słuchania muzyki jest doskonały, pozycjonowanie w grze jest także doskonałe? Czy w słuchawkach "gamingowych" pozycjonowanie jest lepsze niż w normalnych, przeznaczonych do słuchania muzyki lub normalnych nie "gamingowych" przeznaczonych do gry (jeśli takie są)? *ostatnio pojawił się problem z internetem, a dokładnie to wywala mi internet na jakieś 15s co jakieś parę minut. Czy może t być problem z zasilaczem? Bo wymieniłem parę miesięcy temu sprzęt. Przepraszam, że niektóre pytania są zbyt ogólne, nie chce wymieniać poszczególnych modeli, bo nie znam ich specyfikacji. Dzięki wszystkim uwagę.
  3. Witam. Zastanawiam się nad kupnem słuchawek. Myślałem o Corsair Vengeance 1500 lub 7h steelseries. Chciałby zapytać o waszą opinię. Jakie macie zdanie ??
  4. Ok, jeśli możesz to wyślij. W opcjach monitora znalazłem tylko Brightness i Contrast, reszty jakoś nie umiem się doszukać.
  5. Mam już go podłączonego do komputera, nie wiecie może czy są konieczne do niego jakieś sterowniki ?? Na płytkach, które były w opakowaniu monitora i w sieci nic nie znalazłem. Zagrałem chwile w quake live. Nie wiem, co mam powiedzieć. Nie wyobrażałem sobie ze będzie to aż taka duża zmiana. Jakby wszystko sie wolniej działo. Obraz stał sie dużo bardziej płyny i przyjemniejszy dla oka. Niesamowite. :D
  6. Wielkie dzieki. Zdecydowałem sie na benq. :)
  7. Moja mysz: g500. W programie ma 5700 dpi. Mógłbym prosić o podawanie mi konkretnych modeli monitorów, ponieważ trudno mi wybrać jakikolwiek. Chciałbym, aby monitor miał od 21 do 25 cali.
  8. Raczej nie zależy mi na kolorach i jakości tekstur, raczej mi to przeszkadza, w swoich configach celowo kompresuje tekstury, natomiast zależałoby mi na większych rozdzielczościach, aby mieć płynniejszy aim, ale też większej ilości Hz i jak najmniejszym opóźnieniu w wyświetlaniu. Nie chciałbym mieć żadnych lagów.
  9. Witam:) Mam monitor LG FLATRON L222WS-SN już 5 lat. Gram na poważnie w gry fps. Chciałbym kupić nowy monitor z bardzo płynnym obrazem przy dużych rozdzielczościach, z jak najmniejszym czasem reakcji matrycy i dużą częstotliwością odświeżania. Nie znam sie na monitorach, nie wiem, na co zwracać uwagę i co, do czego służy, wiec proszę o pomoc. Dziękuje.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...