Jump to content

ZUY_BEZCZELNY_CHAM

Stały użytkownik
 • Content Count

  337
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ZUY_BEZCZELNY_CHAM last won the day on November 17 2015

ZUY_BEZCZELNY_CHAM had the most liked content!

Community Reputation

-283

About ZUY_BEZCZELNY_CHAM

 • Rank
  Banned

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Jan-Bury-zatrzymany-przez-CBA,wid,17983422,wiadomosc.html nie ma to jak dobre wiadomości przed weekendem, człowiek od razu czuje że żyje w bardziej sprawiedliwym kraju prawda :P :twisted2:
 2. przyznaję - bardzo :D Tak jest ! Paryż ! Viva La France ! :plum: ps. ale o sowietach udających przyjaźn nie wolno zapominać, pamiętajcie (!).
 3. http://fakty.interia.pl/swiat/news-szwecja-i-litwa-chca-przedluzenia-sankcji-wobec-rosji,nId,1923802 "[...] Szwecja i Litwa opowiadają się za przedłużeniem sankcji wobec Rosji do czasu całkowitego wypełnienia przez nią mińskich porozumień w sprawie uregulowania sytuacji w Donbasie na wschodzie Ukrainy - oświadczyli we wtorek szefowie dyplomacji tych dwóch państw. [...]" dobre wieści wreszcie z Północy!
 4. dokładnie, nie licząc paru kolektywnych lewaków udających prawakuf - NIE MA. i nie będzie OFC :P
 5. ~maxymili straszne, prawda? ale wiesz co jest jeszcze bardziej straszne (?) - to, iż część działaczy/osób/mediów etc. powiązanych z PO (a mających swój solenny udział w tym "dziele") - zmienia (bądź próbuje tego rodzaju sygnałów w kierunku społeczeństwa - zarówno lokalnego, jak i szerzej) szybciutko barwy na bardziej "prawe" przy akompaniamencie co niektórych person - również z tego forum. i to jest naprawdę groźne i niebezpieczne - dla Polski ma się rozumieć :) oczywiście, kłamstwa, prowokacje itp. idą zawsze na czele tego rodzaju "ludzi" - niestety :( są jeszcze tacy/takie - którzy za pomocą z góry założonych/podanych tez/kłamstw (odpowiednio spreparowanych OFC) próbują że tak napiszę "wciągnąć" w swoją politykę/propagandę (a czasami i coś gorszego jeszcze) osoby które się z tym po prostu nie zgadzają (lub po prostu nie bardzo lubią być wciągane w pewien rodzaj "przyjacielskiej pomocy" a zazwyczaj to się nazywa - potocznie - "niedźwiedzią przysługą") - dając tzw. "diabelską" alternatywę - tzw. "wybór" (który jednak nie jest prawdziwym wyborem tylko kłamstwem) - i jak ofiara takich praktyk napisze (w odpowiedzi OFC) A - to będzie ją można oskarżyć o B.; jak napisze B - to będzie ją można oskarżyć o A. oczywiście wszystko się dzieje za plecami tejże osoby (można oczywiście jeszcze "udoskonalać" tego rodzaju praktyki stosując dezinformację etc.); a jak żadna prowokacja się nie uda (albo uda się tylko połowicznie) - to zawsze można naopowiadać nowych kłamstw (wpływając na narzędzia swojej POlityki - w tym wypadku na osoby postronne, ale o skonkretyzowanych poglądach, zazwyczaj zgodnych co do treści z tymi które pasują do manipulatora/ów), które to kłamstwa mają na celu to aby oponent został niejako "przymuszony" do tłumaczenia się (a to "tlumaczenie się" OFC powinno iść zgodnie z "linią partii"/manipulatora/ki itp.) itp. itd. i należy sobie zadać jedno, zasadnicze pytanie: kto (jakie pojedyńcze osoby bądź grupa osób) posługuje się tego rodzaju metodami manipulacji (?) ludzi którym zależy na Polsce - czy też wręcz odwrotnie. to na razie tyle. EDIT KLIK "multigrupa" - prawie jak "multikulti" ;-) jak to się mówi - "dobrych ludzi nie brakuje, c'nie". Wokoło :D
 6. KLIK "[...] Witold Waszczykowski w wywiadzie dla "Super Expressu" skomentował kontrowersje pojawiające się wokół kwestii przyjęcia do Polski uchodźców z Bliskiego Wschodu.- Z bólem serca, ale będziemy musieli jako państwo praworządne i przestrzegające międzynarodowych zobowiązań wykonać te, które zaciągnął poprzedni rząd - powiedział nominowany na stanowisko ministra spraw zewnętrznych w rządzie Beaty Szydło Waszczykowski. [...]" a tak w ogóle (i w szczególe również) - ciekaw jestem ile długu i jaki stan kasy pozostawił po sobie poprzedni (nie)rząd PO-PSL (?) bo to że komuniści są w stanie ukraść i zniszczyć wszystko na swojej drodze (co nie pasuje do ich pokrętnie rozumianej "sprawiedliwości społecznej") udowodnili już podczas zmiany na stanowisku prezydenta - vide słynne "znikające" obrazy ;) - a i zapewne nie tylko to :(
 7. Daniken, kosmici i Atlantydzi - Jan Kryściak ze wstępu do niniejszej pozycji: "[...] co mnie skłoniło do jej napisania? Prezentowaną tu problematykę można zaliczyć do moich zainteresowań nie związanych z wykonywanym zawodem. Aby się usprawiedliwić, posłużę się terminem muzycznym. Kompozytorzy, zarówno zawodowi, jak i amatorzy tworzą czasem utwory, które opatrują tytułem "Fantazja na temat ...". Otóż ta książka jest ni mniej ni więcej tylko moją "fantazją na temat" pewnych bulwersujących faktów z dawnych epok. Nie musi to jednak oznaczać, że wszystko to jest i pozostanie wytworem mojej wyobraźni. Nie można przecież zupełnie wykluczyć, że przynajmniej jakaś część tego, co tu napisałem, okaże się prawdą lub do niej doprowadzi. Tym większa będzie wtedy moja satysfakcja. [...]" Warto przeczytać, IMO ;]
 8. Ło kuwa, it's a very rare and long story, BRO ! :D a ja mam cosik lepszego i tak: "wlazł kot na płot i spod" na spodek. a spodek okazał się być UFO'em. i odlecioł w sinom dal. i koniec bajki. ;) itd. itp. ps. minusiki, minusiki - dalejże w te pędy - ale już !!!???!!!! :twisted2:
 9. bo my sie bardzo kochamy, c'nie. to jest wiesz, taka TOTALITARNA "miłość" jak kiedyś między ZSRR a Zachodem ;) "oni nas kochali za ŻARCIE, a my ich kochalim za WZIĘCIE" sam rozumiesz ;)
 10. dawaj misiaczku ;) #jonas'ek ma się za wielkiego inteligenta (z pozostałymi manipulowanymi) na forum. a tu taki klops :( przykre ...... ps.1 a swoją drogą, pochwal się publicznie dlaczego już nie jesteś "redaktorkiem" (to musiało moooocno uderzyć w ego i w "ja"). możesz wymyślić jakąś historyjkę na poczekaniu, jaką tam sobie chcesz. ps.2 ciekawe - czy ktoś (osoba lub grupa osób ze złymi zamiarami OFC) może wykorzystać urażone ego #jonas'ka do swoich prv. / systemowych celów własnej polityki (?) (i pozostałych manipulowanych OFC) prowadzonej na niwie publicznej :P Curious.
 11. ależ jesteś drobiazgowy #jonas'ku :D i analityczny ;) aż miło poczytać hahahahahahaha ;^^ ps. cieszę się że wróciłeś do starego nick'a, w końcu nie masz się czego wstydzić c'nie. ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.