shakal844
-
Postów
9 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Odpowiedzi opublikowane przez shakal844
-
-
2 godziny temu, karro napisał:
Co ci podkusiło by ja kupic.mało to kart....
Roczna gwarancja :x
-
hmm ciekawe bo wgrywałem inny niby oryginalny BIOS ( ze strony VGA Bios Collection - TechPowerUp) i efekt był ten sam. Wentyle ruszały dopiero przy 80*C. Można to jakoś zmodyfikować ? np programem MorePowerTool ?
-
Witam
Zakupiłem używanego RX 5700 od Asrocka https://www.asrock.com.tw/Graphics-Card/AMD/Radeon RX 5700 Challenger D 8G OC/index.pl.asp
po zainstalowaniu sterowników (przed również) wentylatory praktycznie się nie kręcą, odpala się Windows a karta powoli nabiera temperatury 40, 60, 80 *C a wentyle max 500-800 rpm. Dopiero po przekroczeniu około 80 *C wentyle przyspieszają do około 1500 rpm temperatura spada do około 70 *C i tak kółko 😄
Po zainstalowaniu MSI Afterburner i ustawieniu ręcznej kontroli wentyli jest ok rpm około 1400 w spoczynku i 45 *C. Próbowałem różnych sterowników a nawet podłączyłem kartę do innego kompa i dalej to samo. Wentyle ledwo reagują na temperaturę.
Ktoś wie co jest nie tak ? ten model tak ma czy padł jakiś czujnik czy coś ?
-
Tak, pliki bezpośrednio z karty SD, zerknę jeszcze na aplikację pod kamerę, ale z tego co pamiętam nie ma chyba opcji zgrania filmów, tylko zdjęcia. Zobaczę też Mediainfo.
EDIT: udało się 😄 w aplikacji jest "przycisk" nagraj, trzeba go wcisnąć i obejrzeć tyle3 nagrania ile potrzeba hehe i plik można normalnie zgrać na kompa i obejrzeć. Trochę dziwne ale ok. Temat do zamknięcia.
-
1
-
-
Tak, pliki bezpośrednio z karty SD, zerknę jeszcze na aplikację pod kamerę, ale z tego co pamiętam nie ma chyba opcji zgrania filmów, tylko zdjęcia. Zobaczę też Mediainfo.
-
Witam, mam jakąś Chińską kamerkę (EC107T-B3Y10) z kartą SD do monitoringu zewnętrznego, chciałem ostatnio obejrzeć nagrania na kompie i tu pojawia się problem żaden player ich nie odtwarza zainstalowałem wszystkie kodeki jaki znalazłem i chyba z 6 różnych playerów i nic, jeżeli już coś odtwarza to tylko jakieś paski. Ktoś wie jak te cuda odtworzyć na PC ?
-
Jest tylko Intel rapid sortage pod SATA innych sterowników związanych z USB nie widzę. Moje MOBO to MPG Z690 EDGE WIFI DDR4.
https://pl.msi.com/Motherboard/MPG-Z690-EDGE-WIFI-DDR4/support#driver
Reszta sterowników zainstalowana.
-
Witam.
Panowie czy to normalne że na różnych (lecz wg instrukcji jednakowych USB 3.2 Gen 2 10 Gbps ) portach USB mam różne odczyty prędkości na tym samym dysku ? zakupiłem adapter na Aliexpres ==> https://pl.aliexpress.com/item/1005005062609960.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.5.70731c249Ih2yj&gatewayAdapt=glo2pol
i ten dysk ==> https://allegro.pl/oferta/dysk-ssd-goodram-px500-g2-512gb-m-2-2000-1600mb-s-12966220673?snapshot=MjAyMy0wNS0xMFQxMjo1MzoxNi4yNzY3NjZaO2J1eWVyOzc3YjUwYTVjNzJiYzRiODRkNDE1ZTRjN2Y0NGUyNDAxMTM3MzE0YjZmMGM0ZjBkMGQwMTJlMmU5ODFkYjcyMmM%3D
https://naforum.zapodaj.net/576ff810c812.png.html
Pytanie coś nie tak z MOBO ? czy tak ma być ? na jednym porcie wyciska 1000 MB/s zapisu na innym tuż obok 40 MB/s ten sam dysk.
prędkości testowałem programami DiskMark 64 i ATTO. tam gdzie jest opis iż nie wykrywa dysku wykrywa dyski inne ale nie wszystkie np pamięci przenośne (PENDRIVE) odczytuje wszystkie mam ich z 15 chyba, ale HDD już nie wszystkie. Nie rozumiem porty takie same.

AMD Radeon RX 5000 (RDNA 1) - Temat zbiorczy
w AMD
Opublikowano
Inny BIOS był wgrany prawidłowo. Jako że nie było różnicy wgrałem z powrotem zapisany wcześniej "oryginał"