Jump to content

Artur-K

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Artur-K

 • Rank
  Newbie
 • Birthday 06/01/1980

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Dobry tip na przyszłość, jednak nadal mam tam 120 GB miejsca.
 2. Cześć Od około dwóch tygodni borykam się z problemem braku miniatur filmów, w aplikacji "zdjęcia". Zamiast nich wyświetlają się same wykrzykniki, żadna dodatkowa informacja nie jest wyświetlana. Po kliknięciu film otwiera się normalnie. Gdy zrestartuję ustawienia aplikacji miniatury są generowane i poprawnie wyświetlane, niestety tylko do czasu ponownego uruchomienia tejże aplikacji. Już brakuje mi pomysłów. Usuwałem cache miniaturek, również cache icon, aktualizowałem system i nic. Czy ktoś z was zetknął się z podobną bolączką? Działam na Windows 10 x64
 3. Cześć Mam urządzenie Asus Zenfone 4Max, uaktualniłem dzisiaj system do androida 8.1 i ze zgrozą stwierdzam że nie mam już miniaturek zdjęć na liście kontaktów. Na samej karcie pojedynczych kontaktów zdjęcia nadal są wyświetlane, niestety na liście widnieje tylko nazwa osoby i to wszystko. Żadnej pustej ikony nawet, w ustawieniach nic nie znalazłem z tym związanego. Pytanie jest takie, czy to normalne że ta wersja systemu robi niejako kro wstecz, czy też może raczej to nakładka mojego producenta tak działa? Ewentualnie czy można w jakiś inny sposób włączyć zdjęcia przy kontaktach?
 4. Cześć. Potrzebna mi pomoc / podpowiedź w dziedzinie backupu. Mamy tu zespół 14 ludzi pracujących nad projektami graficznymi, i chciałbym wprowadzić sprawny backup w chmurze bez zażynania łącza. Kilka osób pracuje na PC, kilka na Mac. Codziennie produkujemy po te kilkaset MB plików, czasem więcej, więc coś na pewno z nielimitowaną przestrzenią. Wymieniamy się plikami w zasadzie nieustanie. Wstępnie myślałem o dropboxie zainstalowanym u wszystkich, lecz przy synchronizacji tych plików u wszystkich, zarżniemy łącze właśnie. Przykładowo, gdy wrzucę paczkę 4 GB a 13 kompów zacznie ją pobierać, to łącze się zablokuje. Więc może jeden komputer / NAS? My łączymy się z nim i to z niego jest robiony backup do chmury?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.