Jump to content

zaopatrzeniowiec

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-10 Negatywna

About zaopatrzeniowiec

 • Rank
  Newbie
 1. Dzień dobry. Chciałbym odświeżyć swoją wiedzę oraz zaktualizować swoją bibliotekę darmowych programów wspomagających funkcjonowanie windows oraz fizyczną wydajność podzespołów. Narzędzia do analizowania przestrzeni dyskowej, temperatury, pracy urządzeń, szacowanie ich żywotności i awaryjności, przywracanie/uwalnianie pamięci, zwalnianie z nadprogramowej pracy, naprawianie systemu, defragmentacja, zarządzanie, obciążanie sprzętu dla testu oraz inne takie cuda. Nie chodzi mi o pokaźną listę. Tylko takie typu 'musisz mieć'. Potrzebuję trzech rzeczy podczas tworzenia postu z odpowiedzią. Po pierwsze proszę wykorzystać kategorie Diagnostyka, Naprawa, Wsparcie. Diagnostyka - wiadomo - programy mierzące, informujące, alarmujące. Naprawa - też wiadomo - to narzędzia do uporania się z problemami oraz konserwacji i czyszczenia. Wsparcie to zabijacze procesów, szybkie wyszukiwanie plików, zarządzanie dyskami. Po drugie dodać komentarz z własnymi doświadczeniami z programem. Dlaczego jest lepszy od innych oraz dlaczego nie jest, ale mimo tego się nim zachwycasz? Po trzecie wymienić znane programy, które nie sprawują się tak dobrze, jak obiecuje reklama. Są na rynku narzędzia, która nie mogą popisać się wydajnością lub działają tak źle, że zostawiają po sobie większy bałagan niż zastały. Czego powinienem się wystrzegać? Posiadam win xp sp3 oraz dwa dyski western digital - dwu partycjowy z windowsem 297gb oraz trój partycjowy magazyn 2tb.
 2. To, że jestem agresywny to chybiona opinia bo jak można popełniać jeden i ten sam błąd przez cały rok pieczenia i dziwić się, że za każdym razem wychodzi to samo? :D Za to ta prymitywna metoda dorysowywania temperatury przy pokrętle jest genialnym pomysłem i dziękuję za nią :D.
 3. Niekonsekwencja. Wystosowuję prośbę byś raz jeszcze przeczytał mój psot o ile w ogóle to zrobiłeś i tym razem to ty się wysilił. Punkt siódmy nie ofiarowuje mi żadnych pożytecznych informacji.
 4. Na sam start. Korzystam z takiego modelu. http://img459.imageshack.us/img459/9214/img01533fj.jpg Żadnego termoobiegu, zegara, cyfrowego nastawiania temperatury, wspomagania sztuczną inteligencją, laserów ani innych cudów. Jest superstara i wciąż działa tylko dlatego, że jest to proste urządzenie gdyż ma tylko dwa tryby -> puść gaz / nie puść gaz. Jako przepisu używam jednego z tych z pierwszej strony googla. Różnią się nieznacznie, więc to nie ma dla mnie znaczenia za który się zabiorę. Kłopot polega na tym, że ciasto wychodzi mi w mało zadowalającej formie. Jest gęste, twarde, niedopieczone w środku oraz przypalone. Najmniej połowa tych pozycji pojawia się standardowo przy każdym wypieku. Twardość, jak mniemam zawdzięczam dodaniu większej porcji mąki niż stoi w przepisie kiedy wyrabiam ostateczną konsystencję. Za to jeżeli jej nie dołożę to ciasto będzie się kleić do wszystkiego (czyli do tacy) i po upieczeniu i próbie zdjęcia rozerwie się. Posmarowanie tacy masłem trochę pomaga, ale malutko. Użycie folii zmienia tylko tyle, że to ona klei się do ciasta i pozostawia w nim rój drobnych skrawków. Ciasto jest spalone u dołu oraz surowe wewnątrz niezależnie od tego jaki wariant stosunku temperatury do czasu pieczenia wybiorę. Czy jest coś, co mógłbym zastosować by zniwelować te niedogodności?
 5. Nic nie wymusiłem i się nie dziwię, a poza tym nie odtwarzam gier w odtwarzaczach video, a tam też nie mam dialogów. Pierdzenie i trzeszczenie też nie zalezy od tego. Także... sratatata. Kolejny twój psot, z którego niczego się nie dowiedziałem. Możesz napisać normalnie od czego zacząć i co mam zrobić?
 6. Brak dialogów to nie jest kwestia odtwarzacza, więc nie skupiajmy się na tym.
 7. Zacznę od tego, że kilka miesięcy temu dałem się wkręcić w zakup sprzętu, którego w ogóle nie powinienem brać pod uwagę - geniusa 5050 5.1. Śmieć na niespotykaną skalę jeżeli patrzeć na interfejs, jakość grania, wygląd i cenę. Odradzam każdemu, kto chce mieć sprzęt grający - lepiej jest kupić cokolwiek innego w tej cenie. Odkąd go kupiłem sprawia same kłopoty. Po pierwsze zepsuł mi zintegrowaną kartę dźwiękową. Wówczas wmówiono mi konieczność kolejnego zakupu - karty muzycznej pod pci. Kupiłem creativa audigy se. Zgubiłem do niej płytkę ze sterami , ale ze strony producenta ściągnąłem te http://support.creative.com/downloads/do...adId=10125 jednak i tak nic nie poprawiły. Nie mogę ustawić grania na surround 5.1 jak powinno być bo wtedy słyszalność dialogów jest zerowa. Muszę trzymać na 'wolno stojące głośniki stereo' by coś usłyszeć. W większości gier i filmów głośniki pierdzą niemiłosiernie przy każdej eksplozji lub uderzeniu. Absolutnie nie ma basu. Okazjonalnie buczy kiedy do karty wepnę mikrofon. Próbowałem testować sprzęt z inną kartą, ale to nic nie dało. Inne sterowniki nie chcą się instalować lub też nic nie dają. Nie mam pojęcia co robić by to działało jakoś w miarę poprawnie lub chociaż znośnie. Proszę o porady. Mój system to win xp pro sp3.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.