Jump to content

Mike Wasowski

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1 Negatywna

About Mike Wasowski

 • Rank
  Newbie
 • Birthday 06/28/1985

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://www.itkowalski.pl

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  inąd.
 • Zainteresowania
  Bede grał w gre.
 1. Witajcie! To mój pierwszy post tutaj i nie wiem nawet czy go dobrze umiejscowiłem. Jeśli piszę, pytam o coś na jakimś forum to oznacza że na swój sposób przekopałem już internet i skończyły mi się pomysły. Poszukuję softu który wysyłałby wiadomości na komputery poza siecią lokalną. Coś w stylu jak teamviewer, ale do wiadomości. Dajmy na to mam grupę komputerów w różnych lokalizacjach i chciałbym na nie wszystkie za jednym zamachem wysłać jakieś powiadomienie o niebezpieczeństwie, albo planowanej dużej aktualizacji systemu itp. Fajnie jakby taki sofcik był oczywiście darmowy. Istnieje coś takiego?
 2. Mike Wasowski

  Battlefield 4

  Zwracam honor. Aczkolwiek już ruszyło i poprawa jest znacząca. U mnie pomogło wyłączenie drugiego monitora i wszystko zaczęło działać jak należy. I wbrew temu co piszesz poprawa jest dość spora. Oczywiście nie odbierz tego, że chcę zaczynać tutaj przysłowiową g***oburzę. U mnie zaskoczyło i napisałem rozwiązanie, które mi pomogło. Może komuś też się przyda. Pozdrawiam :)
 3. Mike Wasowski

  Battlefield 4

  Google mi za wiele nie powiedział, więc zwracam się do Was. Brak różnicy w wydajności Mantle VS DX Po instalacji nowych sterowników (14.1 beta) poprzedzonych deinstalacją starych nie ma żadnej różnicy w wydajności jak i w wyglądzie obrazu (o którym to niektórzy piszą). A być powinna ze względu choćby na procka. Phenom II X4 965 @ 4,2 GHz Radeon 7970 @975MHz/1475MHz 8GB Ram (1600MHz) Win7 64Bit. Gra pobrana dzisiaj w nocy z Origin. W menu jest pozycja do przełączania między DX a Mantle, ale po zmianie nawet nie zamigocze ekran. Wszystko się zachowuje jakbym nic nie zmienił. perfoverlay.drawfraph czy też drawfps nie pokazuje żadnej różnicy. Resety kompa/gry po zmianie ustawień w menu nic nie dają. Dodam, że testowałem w multi przy serwerach 48+. Ktoś się spotkał z czymś takim? Czy jestem sam?
 4. Google mi za wiele nie powiedział, więc zwracam się do Was. Jak w temacie. Po instalacji nowych sterowników (14.1 beta) poprzedzonych deinstalacją starych nie ma żadnej różnicy w wydajności jak i w wyglądzie obrazu (o którym to niektórzy piszą). A być powinna ze względu choćby na procka. Phenom II X4 965 @ 4,2 GHz Radeon 7970 @975MHz/1475MHz 8GB Ram (1600MHz) Win7 64Bit. Gra pobrana dzisiaj w nocy z Origin. W menu jest pozycja do przełączania między DX a Mantle, ale po zmianie nawet nie zamigocze ekran. Wszystko się zachowuje jakbym nic nie zmienił. perfoverlay.drawfraph czy też drawfps nie pokazuje żadnej różnicy. Resety kompa/gry po zmianie ustawień w menu nic nie dają. Dodam, że testowałem w multi przy serwerach 48+. Ktoś się spotkał z czymś takim? Czy jestem sam?
 5. Jak w temacie. Na purepc jest piękny artykuł http://www.purepc.pl/pamieci_masowe/poradnik_ssd_jak_usprawnic_i_przyspieszyc_prace_dysku_ssd Aczkolwiek nie ma w nim nic o SSHD. I tak się właśnie zastanawiam, jak ustawić system. Czy może tylko prefetch wyłączyć? Czy indeksowanie też? Choć wyłączanie indeksowania chyba nie miałoby większego sensu. Chodzi o to, aby pamięc NAND jak najrzadziej nadpisywać. Google w tej kwestii i kwestii SSHD za wiele mi nie powiedział. Zastanawialiście się nad tym? Ma ktoś już jakieś doświadczenia, albo dobre porady? ps. Tak, pierwszy raz się tu udzielam, więc nie linczujcie od razu
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.