Jump to content

pawel902

Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About pawel902

 • Rank
  Newbie

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://www.systemclinic.pl

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Hej, przechodzę na światłowód (usługodawca dostawia konwerter, więc instalacja kończy się RJ45) i potrzebuję nowy router ograniczony tytułową kwotą z wbudowaną obsługą VPN (tj. chcę ustawić to tak żebym był w sieci firmowej. Do tego port USB i możliwość pobierania z routera bezpośrednio na dysk (czy to jest możliwe?). Idealnie jeśli router wspiera alternatywne oprogramowanie typu OpenWRT. Czy macie jakieś swoje propozycje?
 2. Ok., dzięki. Czy istnieje jakaś inna metoda na działanie monitorów na zasadzie jaką opisałem?
 3. Chodzi o ten rozdzielacz: http://allegro.pl/splitter-dvi-to-dvi-i-dvi-rozdzielacz-dvi-2x-dvi-i5059820235.html Mam tylko jedno wyjście DVI w karcie i chcę móc podłączyć dwa monitory tym portem. Chcę wspomóc się w/w urządzeniem, ale czy i jakie będę miał możliwości sterowania? Czy będzie możliwe przerzucanie aplikacji, obsługa przyciągania okien do krawędzi, możliwość decydowania czy rozszerzyć, czy powielić itd.?
 4. Ustawiłem wszystkie trzy kanały na 70 i najjaśniejsze odcienie wyglądały jak jeden - zlały się. W moim przypadku pod HDMI podpięty jest telewizor. Monitor podłączyłem za pomocą przewodu DVI. Z tym, że u mnie program dezaktywuje się przy włączeniu gry. Jeśli odpalę grę czy cokolwiek innego z dużą ilością czarnego koloru przed południem, to Flux jest nieaktywny - nie widzi potrzeby ściemnienia obrazu ze względu na porę dnia. Rozumiem, że jeśli ma 8 bit, to dużo lepiej aniżeli w przypadku 6bit+frc? Czy sam z siebie jest w stanie polecić mi odpowiedni monitor, który spełni moje wymagania? @Klaus "Połowa" internetu niekompatybilna z takim monitorem, tj. olbrzymie pasy po obu stronach. Drugi monitor nie będzie zawsze uruchamiany.
 5. Dam znać po powrocie do domu co i jak. Natomiast proszę wziąć jeszcze poprawkę na fakt, że korzystam z programu Flux. A sam AOC, który zapostowałem jest dobrym ewentualnym wyborem? Wciąż nie wiem jaka jest różnica pomiędzy tymi matrycami.
 6. Jeśli chodzi o R/G/B, to standardowo każda wartość na 50. Jasność: 50 Kontrast: 70 Pytanie o monitory wciąż aktualne.
 7. Sprawdzę i dam znać. Poza tym ten monitor irytuje mnie błyszczącym plastikiem, który jest lepem na kurz. Do tego buja się jak statek przy sztormie. No i tak czy siak chcę pracować przy dwóch monitorach.
 8. Cześć, szukam monitora, a w zasadzie dwóch, które będą obok siebie na wieszaku. Wobec tego dobrze jeśli będzie bardzo wąska ramka. Nie oglądam filmów, od czasu do czasu zagram. Prócz tego standardowo - internet, media, trochę programowania. Wszelkie porty USB, głośniki są dla mnie zbędne i nie musi ich być. Celować w AMVA? Karta 7950, więc 2x minidisplay port, 1x HDMI, 1x DVI. Póki co znalazłem: www.morele.net/monitor-aoc-i2369vm-579267/ www.morele.net/monitor-aoc-i2470swq-661249/ ( czym się różni IPS od AH-IPS?) www.morele.net/monitor-iiyama-x2483hsu-b2-593921/?ceneo_spo=true (problem z wyjściami i chyba szeroka ramka) Aktualnie lecę na LG IPS234V-PN i czerń jest bardzo słaba.
 9. Może jeszcze ktoś chce coś dodać?
 10. Ja z kolei wyczytałem: Idealnie gdybym miał możliwość odsłuchu obu pozycji.
 11. @Kyle Ustosunkuj się jeszcze proszę do C3X, bo póki co szedłbym w ich stronę ze względu na wzmacniacz i opcję USB.
 12. A jak u nich z basem? Te 7c mają ponad 55cm, więc raczej odpada. Komicznie będzie to wyglądać, a pewnie jeszcze dojdzie problem z prawidłowym rozchodzeniem się dźwięku. Na korzyść "Edifierów" przemawia wzmacniacz.
 13. Cześć, metraż pokoju 14,5m². Źródłem dźwięku będzie zazwyczaj komputer z kartą Phoebus Solo. Super jeśli da radę podłączyć coś bezpośrednio do zestawu na USB (często włączam komputer tylko po to żeby posłuchać muzyki). Myślę nad Edifier C3X (poprzedni model C3 bardziej do mnie przemawiał), ale może jest coś innego godnego uwagi? Bardzo lubię perfekcyjny bas. Nie słucham super głośno, ale od czasu do czasu lubię dać do pieca. Chyba, że odpuścić i kupić 2.0 - miejsca mam mało, póki co kolumny z wieży stoją na wysokości około 1,5m i tak będzie również w tym przypadku. Pytanie czy to ma sens. Proszę o pomoc w wyborze. Pozdrawiam
 14. Kiedy ja proszę o takie w dwóch kościach, z radiatorami i nie najdroższe tylko do danej ceny...
 15. A tak poza konkurencją: jakie ramy do 155 złotych 2x4GB 1333Mhz z radiatorami?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.