Witam.
Tak szczerze powiedziawszy to sam nie wiedziałem gdzie umieścić ten temat. Do rzeczy - potrzebuję mieć dwie karty dźwiękowe - Xonar ST do odtwarzania dźwięku i zintegrowanego Realteka na Asrock Extreme 4 do mikrofonu. Płytę i proca kupiłem niedawno więc zdążyłem podkręcić. Z tego co słyszałem to trzeba wyłączyć opcję spread spectrum.
Jako że nie znam się za bardzo na komputerach to chciałbym zadać kilka pytań:
1. Czy posiadanie dwóch kart dźwiękowych (a tym bardziej dwóch różnych producentów) powoduje jakieś konflikty ? Tak jak pisałem - chcę jedną mieć do dźwięku i drugą do mikrofonu.
2. Czy jeśli procesor po OC chodzi stabilnie przy włączonej opcji spread spectrum to mimo to wyłączyć ją ? Czy dwie karty dźwiękowe powodują jakieś obciążenie dla płyty/proca i generują jakieś duże zakłócenia ?
Pozdrawiam i z góry dziękuję za jakieś sugestie oraz odpowiedźi )