Jump to content

komeko

Użytkownik
 • Posts

  17
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by komeko

 1. Pytałem po to aby najpierw wykluczyć to co oczywiste. W tej sytuacji faktycznie najlepsze rozwiązanie to support MS. Osobiście nie spotkałem się z tym błędem.Raz miałem przypadek że legalny windows nie chciał się aktywować ale że była cała dokumentacja zakupowa a czas był ważny to poszła aktywacja aktywatorem.

 2. A ile wat realnie w czasie pracy tracę, jeżeli użyję zasilacza 550 [W] z certyyfikatem 80+ Bronze?

  Jeśli założymy że będziesz sprzęt miał włączony 8h dziennie przez 365 dni w roku i że bda będzie miała średni pobór około 100W to będziesz 10zł w plecy po roku. Wszystko zależy od mocy i czasu pracy. Mój komputer pobiera 40W jak  podczas normalnej pracy więc różnica będzie jeszcze mniejsza. Jeśli kopiesz krypto to będziesz miał większe różnice bo pobór będziesz miał np 400W non stop.

 3. Wdidle3 się nazywa, ale autor pisał, że go użył i nic to nie dało. Ja mam jakiegoś WD hybryde, wsadziłem go do stacjonarki na magazyn obok systemowego ssd i też skubany się usypia a już wszystko w nim i w systemie wyłączyłem. Fakt że głowic nie parkuje, licznik nie rośnie, ale się usypia. Chyba jedyne rozwiązanie to program chodzący w tle co będzie się odwoływał do dysku. Ja sobie dałem spokój, bo u mnie to i tak tylko magazyn a bardziej zależy mi na ciszy (to jedyne mechaniczne źródło hałasu u mnie)

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.