Jump to content

satoshie

Stały użytkownik
 • Posts

  1599
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by satoshie

 1. Opcje -> Tresc -> Obsługa JavaScript -> Zezwól Skryptom na -> Zmianę rozmiaru lub położenia otwartych okien...
 2. satoshie

  Seriale

  24 Day 7 dopiero w przyszłym roku <_< Źródło: http://showtv.pl/
 3. Pierwszy fragment (1:19 - 1:25): The Outhere Brothers - Boom Boom Boom Drugi fragment (1:31 - 1:44): 2 Unlimited - No limit
 4. Pozycjonowanie to temat rzeka ;) Polecam http://forum.optymalizacja.com/ i na początek lekturę działu "Dla początkujących" i przyklejonych tam tematów.
 5. satoshie

  Seriale

  Premiera nowych sezonów 24 i Lost przesunięta :? I jeszcze jedno ....
 6. Wiadomo, że można ;) Chociaż w ciągu ostatnich dwóch lat (a tyle minęło od czasu tamtego posta) nie wyszło nic takiego co wbiło by się do mojego top 10. Tak więc pozostaje: 1. Sasha - Xpander 2. Future Sound Of London - Papua New Guinea 3. Hybrid - Finished Symphony 4. Paul Van Dyk - For An Angel 5. Paul Van Dyk - Forbidden Fruit 6. Paul Van Dyk - Words 7. Chicane - Offshore 8. DJ Tiesto - Dallas 4 pm 9. Sander Kleinenberg - My Lexicon 10. Bedrock - Heaven Scent
 7. Już chyba pare razy były takie akcje organizowane ;) Moje TOP 10 w tym miejscu ;)
 8. satoshie

  Gears of War

  Gears of War PC Performance and IQ
 9. satoshie

  Crysis

  Demo zostało wydane 26-10-2007, a "Crysis gone gold" to 29-10-2007... wątpie, żeby w kwestii AI dużo się zmieniło w porównaniu do dema. Chyba, że demo, które wydali to jakiś wcześniejszy build.
 10. Nie tylko Ciebie ;) 9800 czy G92x2 czy jak tam nowy high end będzie się nazywać :D Mam nadzieję, że wcześniej niż w Q1 2008.
 11. Gdyby 36 FPS to byłby minimalny FPS to imho byłoby jak najbardziej ok, a to pewnie jest average FPS :?
 12. Z tego co jest tam napisane wnioskuje, że default'owo jest dx9 i ustawienia na high. Na końcu jest tylko info, że można zmodyfikować pliki konfiguracyjne ...
 13. satoshie

  Gears of War

  Corpser Gameplay HD Chainsaw Gameplay HD
 14. satoshie

  Crysis

  Według Legion Hardware jest różnica.
 15. satoshie

  Crysis

  Crysis GONE GOLD!
 16. W recenzji na VR-Zone napisali, że nie działało SLI na nf680i, ale na Guru3d jakoś działało :) Szkoda, że w World In Conflict SLI nie działa :? miałem nadzieję, że uda mi się wykorzystać moje 2 LCD. EDIT: Dobra, już wiem... na Guru3d był wykorzystany Windows XP Professional SP2, same problemy z tą Vistą.
 17. W recenzji na vr-zone pisali, że nie mogli uruchomić SLI na EVGA 680i :? Trochę mi to pokrzyżowało plany, nic czekam na kolejne sterowniki i zobaczę jak rozwinie się sytuacja.
 18. satoshie

  Crysis

  Kolejne ciekawostki z nvnews ;) WOW :wub: Niektórzy twierdzą, że quad core jest jednak jak najbardziej użyteczny w Crysis ;)
 19. satoshie

  Crysis

  Apropo porównań, na nvnews znalazłem coś takiego: DX9 DX10 Zagrałem jeszcze raz w demo i imho największa przyjemność z grania to poziom trudności delta ;), gdy żołnierze nie mówią po angielsku, nie są "oznakowani" na czerwono i sposób grania ala "rambo" szybko kończy się porażką. EDIT: SHADERS
 20. satoshie

  Crysis

  Mam podobne odczucia, zamiast najemników armia, zamiast mutantów będą kosmici. Gra wygląda wspaniale, a nanosuit to fajny dodatek do rozgrywki, ale imho czegoś brak...
 21. satoshie

  Crysis

  Problem? Hmm u mnie nie ma żadnego problemu, Vista x64 + wszystkie poprawki + sterowniki 169.01. Oczywiście wydajność mojego GPU pozostawia wiele do życzenia, ale z samym demem żadnych problemów nie mam ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.