Skocz do zawartości

monry

Stały użytkownik
  • Postów

    27
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia monry

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. monry

    GeForce 6800 / GT / Ultra

    Jakie macie zdania o tej karcie http://www.allegro.pl/show_item.php?item=54747621 Czy warto ją wziąć za tą cenę? Jakie są najczęstsze problemy z nią?
  2. monry

    Nie za mało??

    Przy 400 mam 2750 i 1104, dzieki :)
  3. monry

    Nie za mało??

    No to też się zastanawiam jeszcze pokombinuje, a jak ktoś ma pomysły niech pisze :!: :?
  4. monry

    proste pytanie

    Lepiej GeIL ;) Przynajmniej według mnie, bo cena porównywalna. A co do TwinMosów to odpadają jeżeli masz płyte Abita, bo w większości będą "problemy"
  5. monry

    Nie za mało??

    Wiem, patrzyłem na niego i stąd wywnioskowałem, że powinienem mieć troche więcej. Swoją drogą tam są wyniki a nie odpowiedzi na problemy. Robiłem testy GoldMem`em i bez errorów mam na ustawieniach cl2-6-3-3 i wtedy wyniki prezentują sie tak odczyt 2338 zapis 924 na napięciu standardowym i fsb synchro Co o tym sądzicie??
  6. monry

    Nie za mało??

    Mam pamiątki GeIL 2x256MB w Dualu timingi 2-6-2-2 na napięciu 2,7 , płyta główna MSI K7N2 Delta-L, procek Barton 2500+ i wyniki w Aida 32 to odczyt 2268 zapis 880 Aha, fsb synchro 333mhz. Czy to nie odrobine za mało :?:
  7. chodzi o to ze MOGA wystepowac bledy przeczytaj dobrze duzo osob na abitach ma problemy a duze nie to zalezsy tez od version biosuchodzi o to ze MOGA wystepowac bledy przeczytaj dobrze duzo osob na abitach ma problemy a duze nie to zalezsy tez od version biosu
  8. twinmosy dzialaja niestabilnie z abitami sam zobacz: http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=10274 albo to http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=9682 ja mam geila troche problemow bylo ale to przez zle timingi teraz smigaja az milo
  9. robilem jeszcze testy. mianowicie w goldmemie. wyniki: hhmmmmmmmmmmm zwiesil sie na 6% 8O :(robilem jeszcze testy. mianowicie w goldmemie. wyniki: hhmmmmmmmmmmm zwiesil sie na 6% 8O :(robilem jeszcze testy. mianowicie w goldmemie. wyniki: hhmmmmmmmmmmm zwiesil sie na 6% 8O :(
  10. robilem jeszcze testy. mianowicie w goldmemie. wyniki: hhmmmmmmmmmmm zwiesil sie na 6% 8O :(
  11. Mam problemy z moim kompem. plyta msi k7n2 delt-l barton 2500+ GeIL 256 CL2.5 GF 3 ti 250 pp! Ostatnio pomyślałem ze przetestuje swoje pamięci więc załączyłem memtest3 poszedlem sie najesc wracam a tu patrze errors: 37000 (tak dobrze widzicie ponad 37 tys!!) na ustawieniach synchronicznych do proca fsb 333 cl2.5 8 5 5 (chyba). zmienilem timingi na 7 4 4 zalaczylem memtesta i errors: 0. no to sie ucieszylem wlaczam gre 15 min i ... zwiecha!! no to jeszcze raz i znowu po 15 min zwiecha!! fuck co jest grane?? napiecie mam 2.7v moze ktos wie co zrobic?? a moze pamiatki do wymiany?? bo jeszcze mam gwarancje. piszcie swoje sugestie bo ja nie wiem jush nic!! jak ktos wie co zrobic niech pisze a jak nie chociaz swoje podejrzenia niech wysunie!!!pomocy :( :? :? 8O :evil: :!: :!:
  12. moze byc tak ze bios masz zrypany sprobuj go uaktualnic
  13. ja nie sprawdzalem ale mam pytanko czy mozna jakos wyeliminowac te wachania vcore?? bo chce podkrecic bartona 2500 na 3200 tylko nie wiem co z napieciami i nie wiem czy bedzie stabilnie???? :evil: :evil: :roll: :twisted: :twisted: :D 8O :?: :?: :?: :?: :!: :!: :!:
  14. i jak mozna je wyeliminowac nie wymieniajac zadnego z podzespolow?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
  15. powiedzcie mi jeszcze jakie powinny byc maksymalne wachania na vcore?? bo jak robie na fsb 200 i 1.70v to mi sie wacha od 1.72 do 1.78.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...