Jump to content

ViQ

Użytkownik
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

ViQ's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

-2

Reputation

 1. Hej, zamierzam zaopatrzyć się w PS4 w przyszłości oraz kilka gier z multiplayerem. Konkretnie BF4 oraz TES:Online. I tutaj rodzi się moja obawa: czy mój internet (radiówka, 2.5 Mb/s) da radę? Czy w grach bd widoczne lagi? Wyniki ze Speed Testa: Download: 2.45Mb/s Upload: 0.28Mb/s Ping: 37ms Z góry wielkie dzięki za odpowiedź.
 2. Hej, Moich wachań co do kupna laptopa ciąg dalszy. Po mieszanych opiniach co do Mediona Erazer postanowiłem poszukać czegoś innego. Znalazłem Lenovo Y500 z i7, 8GB RAMu oraz 650m SLI. Jak takie karty sobie radzą? Jaka laptopowa karta odpowiada im wydajnością? Czy 2 GPU w lapku to problematycna sprawa? Dzięki za odpowiedź!
 3. No faktycznie trochę innej wyszło. Absolutnie nie chcę wychodzić na jakiegoś wszechwiedzacego. Na tym forum jest o wiele więcej specjalistów ode mnie. Tylko o medionie niektórzy ludzie piszą źle ale nie potrafią tego porządnie zargumentowac. Ok, temat do zamkniecia.
 4. Kadłubki są od MSI. Także produkują resztę w ich fabrykach. A i7, 670mx to najtańsze podzespoły? Mój kuzyn pracuje w serwisie w Niemczech i najwięcej wraca HP. Dla mnie to jest marketowa marka. Kadłubki są od MSI. Także produkują resztę w ich fabrykach. A i7, 670mx to najtańsze podzespoły? Mój kuzyn pracuje w serwisie w Niemczech i najwięcej wraca HP. Dla mnie to jest marketowa marka.
 5. A można jakieś porządne argumenty przeciw Medionowi? Konkretnie serii Erazer. Ich sprzęt elektroniczny to faktycznie szit. Ale te laptopy w Niemczech są bardzo znane i polecane. Są traktowane na równi z Asusem czy MSI. Ich np.: jakość wykonania jest bardzo dobra.
 6. Dzięki za odp., ale 670mx to bardziej odpowiednik 660. Crysis 3 na b.wysokuch w 30kl/s. widziałem na żywo. A co do Mediona ludzie hejtują, ale 2 moich kolegów ma lapki tej firmy. Jeden ma 3 lata i zero usterek, drugi rok i też be zarzutu. A kupili bardzo tanio. Sprzęt bardzo podobny do MSI. A Medion nalży także do Lenovo.
 7. Siema wszystkim! Mam kilka pytań. Jaki jest stacjonarny odpowiednik gtx 670mx? Czy wbudowane 1.5gb wystarczy na przyszłość? Jakie macie opinie o Medion Erazer x7819?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.