Jump to content

olifant-14

Użytkownik
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

olifant-14's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Nie gram w jakieś wytrawne gry i namiętnie. Na tym sprzęcie gram na S.T.A.L.K.E.R. Zew prypeci i daje radę. Pokaz slajdów się robi tylko w odbiciach wody... Nie mam monitora w pełnej rozdzielczości więc dołożenie tutaj jakiejś karty i względnie wymienić zasilacz na taki co daje to co ma w opisie powinno mi wystarczyć. Jednak muszę też kupić kompa dla drugiej połówki i koszty...
 2. Witam. Mam płytę asusa M2A-VM hdmi i do tej pory jadę na pokładowej grafice. Procek na tym jest AMD Athlon 64 X2 dual 3800. Chciałbym dokupić do tego jakąś grafikę i jak da rade nie zmieniając zasilacza 400W. Da rade coś do tego jeszcze dokupić? widełki to 500-700 pln
 3. Jeden producent i dwa produkty, ale żeby chcąc korzystać z obu trzeba w każdym oddzielnie obklikać kategorie, podkategorie itp bo nie widzą żadnych oznaczeń z poprzedniego programu.... Nie widzą, czy ja nie widzę jak te dziadostwa sklecić aby ze sobą, aby widziały rzeczy wpikane w drugim. Czy ktoś może wie jak to zrobić lub potrafi wymacać i uklepać tak żeby nie trzeba było robić tego dwa razy? programiki ściągane oczywiście ze strony http://www.xnview.com/en/index.php producenta - Xnview MP wersja BETA.
 4. Wyprasowałem sobie dyski MHDDem i mam pytanie a propos wyskakującego WARNINGa. Widok po remapowaniu: A tu podgląd SMARTu: WARNING wyskoczył po REMAPOWANIU, ale po ponownym scanowaniu już go nie było. Po pierwszym scanowaniu miał 13 xUNC - oznaczone część jako ERROR..., a kilka jako WARNING. Wiem tylko tyle, że ważniejsze są dane ze SMART, ale też jeszcze ich nie ogarniam, bo z angielskim jestem na bakier. 1. Czy jeśli po scanowaniu nie ma tego WARNINGa to zaprzątać sobie tym głowe? 2. Czy ocena tego dysku jest w porzo? 3. To prasowanie go MDFFem starcza na długo? - trzeba ponawiać to co jakiś czas, czy dopiero jak są jakieś problemy z jego pracą? p/s to jest Seagate 500 Gb - niby nowy, ale widać, że firmie mocno standardy zjechały na szyje...paragon wcięło, więc jak coś zostaje wymiana po wysyłce na własną ręke.
 5. Dopiero wchodzę w temat i niebardzo rozumiem, o co chodzi z:"user id/group id" :( ale jakoś dojdę, chyba, że możesz w paru słowach to wyłuszczyć. W domyśle mam zamiar na razie instalować dystrybucje z takim samym systemem plików, więc myślę, że da radę :)
 6. Chcę testować kilka dystrybucji i pytanie mam takie: - czy partycja HOME i SWAP może być podłączona pod kilka dystrybucji, tj wspólna dla każdej, czy trzeba ją wstawiać dla każdej z osobna? Partycja z systemem to rozumiem, że musi być oddzielana, ale SWAP jest dla każdej jednakowa więc mogłaby być wspólna, bo nie korzystamy z kilku na raz, a zawsze z jednej. Tak samo partycja z moimi danymi HOME mogłaby być też podpięta pod inne systemy i pod każdym aktualnie załączonym miałbym dostęp do swoich zdjęć, pobieraków czy innych danych, które musiałbym powielać pod każdy system.
×
×
 • Create New...