Jump to content

Tooly

Stały użytkownik
 • Posts

  43
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

9769 profile views

Tooly's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

7

Reputation

 1. G413? Bardzo delikatna konstrukcja keycapsów - potrafią się połamać przy ściąganiu dołączonym kluczykiem (bo czasem trzeba je zdjąć - choćby do czyszczenia). Chattering na niektórych klawiszach grubo przed końcem gwarancji
 2. Cześć, rabacik jakiś? https://www.x-kom.pl/lista/rhcs7weds Pozdrawiam
 3. Samsung Odyssey G7 zapowiada się nieźle (27" lub 32", WQHD, QLED).
 4. Bo to zapewne problem z WoW właśnie. Po patchu 8.3. Na różnych Windowsach i konfiguracjach sprzętowych... https://eu.forums.blizzard.com/en/wow/t/83-memory-leaks/119266 https://eu.forums.blizzard.com/en/wow/t/fps-drop-since-your-‘’perfect’’-hotfixes/125114
 5. Wiesz, ja się bawię w Warcrafty od wielu lat (i na obecnym dodatku, i sentymentalnie na Classicu), ale jak ktoś wyjeżdża z botami...
 6. Kupiony 850 Evo 500GB. Dzięki za pomoc i sugestie. Sztuka z października 2017. 5 lat gwarancji - jak padnie to może wskoczę na wyższy model jakiś ;)
 7. Nic tu w sumie nie widzę złego. 2 rzeczy jeszcze przychodzą mi do głowy: - grasz w trybie Windowed (Fullscreen) - czy przejście na Fullscreen coś zmienia? (na oficjalnych forach było sporo o spadkach fps w tym pierwszym trybie). - Windows 10 miał taki "ficzer", który potrafił mulić grę - włączoną funkcję DVR z gry w ustawieniach aplikacji Xbox.
 8. Brakuje mi informacji z zakładki System -> Advanced w menu gry. Tam są opcje mające wpływ na to, co się dzieje na ekranie.
 9. Z racji tego, że mój SSD z sygnatury robi się coraz "mniejszy" - Samsung 830 128GB - jest na nim system, "trochę" aplikacji i World of Warcraft (którego wymagania co do miejsca na dysku mają wzrosnąć z 45GB do 70GB przy okazji kolejnego dodatku) i ucięte 10% pojemności na over provisioning. Mam też parę gierek, w które grywam, a usadowienie ich na SSD zamiast HDD, na pewno podniosłoby ogólny komfort ich "obsługi" - w sumie razem <200GB na same gry byłoby. I teraz pytania zasadnicze: 1. Kupić SSD większe - ~500GB? 2. Zostawić te małe SSD i dołożyć tylko ~250GB? 3. Jakie modele? Z racji tego, że B85-Pro Gamer Asusa nie ma złącz M.2, zostałbym przy SATA3. Budżet ~700pln. Brałem pod uwagę Samsungi 850evo/860evo i tańsze Cruciale MX300/MX500. Wariactw na starym dysku nie było - 18TB w ciągu ~6 lat.
 10. Obserwuj sobie http://www.logicalincrements.com/games/wow - podejrzewam, że jak ruszy beta Battle For Azeroth to będzie grubsza aktualizacja strony, bo póki co jest pod Legion rozpisane. I w komentarzach też już pytają. Poza tym fajnie opisane zależności wydajności od ustawień, gdzie ciąć, żeby niewielkim kosztem jakości zyskać fps-y. Ja się cieszę, że gtx660 z 2gb vram udało mi się zmienić przed "rozwojem górnictwa" na gtx1060 6gb - WoW na dość wysokich ustawieniach graficznych dla FullHD chce prawie 3gb vramu. Także zakup nowszej karty graficznej - było o gtx1050ti 4gb - ma sens.
 11. Tooly

  Seriale

  Jak komuś spasował Belfer - to może mu podejść czeskie Pustkowie. Klimatycznie ciężkie. Jak ktoś lubi potyczki finansowo-prawne - Billions, Jest już drugi sezon. Są m.in. Damian Lewis ("rudy" z Homeland) i Maggie Siff (Tara z Sons of Anarchy)
 12. Ja też się trochę zdziwiłem. Gainward GTX1060 (ten najprostszy) - można powiedzieć że prosto z pudełka, bez żadnego OC - "wyboostował" się na ~1900MHz. Przy temperaturach ~72st.
 13. @Thalryk do końca sierpnia sporo czasu, więc w sklepach może być lepiej z dostępnością i wyborem modeli
 14. Na Proline - Gainward GTX1060 w sugerowanej kilkanaście dni cenie - 1279. Zamówiłem, zobaczymy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.