Jump to content

Elros

Stały użytkownik
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-6 Negatywna

About Elros

 • Rank
  Uczestnik
 1. Jak na razie nie dostrzegam tego. Wąskim gardłem jest obecnie monitor 60hz, ale monitor zmienię dopiero za jakiś czas. Jak śledziłem wykorzystanie rdzeni i wątków to nie widzę żeby tylko 2 rdzenie były mocno obciążone. Obciążają się w miarę równomiernie wszystkie 4 rdzenie ale dodatkowe wątki zdecydowanie rzadziej.
 2. Ok. Zgodzę się że dx11.1 jest ostatnim na windows 7 ale jak na razie nie potrzebuję windowsa 10 do niczego. Kupka wstydu do ogrania też jeszcze przez długi czas nie będzie wymagała tego.
 3. Nie ma obecnie gry w dx12 dla której warto mieć w10 (gry tylko dx12 mieszczą się na palcach jednej dłoni więc bez komentarza), quantum break jest co najwyżej przeciętną grą (nie wiem czy wiesz ale można w to grać na windows 7, sprawdź na steam, co śmieszniejsze testy pokazały, że w dx11 działa .... lepiej). A już tego że połowa z gier z wsparciem dx12 działa praktycznie tak samo albo lepiej na dx11 chyba nawet nie trzeba komentować. Dx12 nie dodał tak naprawdę nic nowego czego nie dorobili w dx11.x jeśli chodzi o efekty graficzne.
 4. Nie tylko 10 bo mam w7 i mój 1080 jak na razie radzi sobie bezproblemowo w dowolnej grze na maksymalnych ustawieniach.
 5. No to zainstaluj starszy sterownik jak zasilacz nie pomoże, bo niejednokrotnie na starszych kartach zdarzało się że nowy sterownik coś psuł.
 6. Zainstaluj starszą wersję sterownika na której kiedyś wiesz, że było ok. Jeśli problem będzie występował dalej to prawdopodobnie układ graficzny kończy swój żywot.
 7. Z ciekawości co zrobiłeś aby przy podpiętym zarówno dvi oraz dp, to monitor podpięty po dp miał priorytet przy starcie.
 8. Kupiłem 1080 kilka dni temu i jak na razie na windows 7 brak przycinania w grach które sprawdzałem (nie mam jak sprawdzić gta V).
 9. Nie zamykajmy bo czekam na wyniki rozmów z nvidią od Ewo.
 10. Jeśli można wiedzieć co na to nvidia? Bo obecnie odniosłem wrażenie że trochę zlewają ten temat i bardziej się skupiają na tym, że pascale mają problem z monitorami z gsyncem co jest już maksymalnie absurdalne.
 11. Jestem ciekaw czy te przejście na w10 ci pomoże, bo wraz z liczbą ludzi którzy kupują te karty mocno zwiększa się liczba tematów na forum nvidii gdzie na w10 mają dokładnie takie same problemy więc jednak nie jest to powiązane tylko z w7. Wręcz ostatnio pojawiają się prawie tylko tematy z w10. Zaczyna mnie denerwować nvidia. Poprzednia generacja odpuściłem bo kastrat, a tutaj nie dość, że musiałbym kupić kolejny system (nadający się tylko do grania) to jeszcze i tak nie ma gwarancji że będzie działać poprawnie.Ciekawe ile jeszcze czasu zajmie im naprawienie tego i czy w ogóle naprawią. Bo nie chce mi się kupować karty tylko po to aby zwrócić.
 12. Mam prośbę o dodatkową informacje jak testujesz. Sprawdź jakimś programem obciążenie gpu podczas gry w gta 5 i jakiś tytuł który nie zacina czy w obu przypadkach wynosi maks czy w obu waha się gdzieś w okolicach 60-80% czy może raz tak raz tak. Widzę na forach nvidii, że problem z przycinaniem nie jest zarezerwowany tylko dla w7 ale w10 czasami również dotyczy.
 13. Prosiłbym o informację posiadaczy pascali oraz windows 7 czy pascal działa u was bezproblemowo? Wiem że jest temat poruszający problemy i sam o nich tu pisałem. Ciekawi mnie natomiast jaka naprawdę jest skala problemów i czy jest jakaś grupa użytkowników którym wszystko działa. Proszę nie pisać o tym aby zainstalować w10 itp bo w7 to na chwilę obecną wpełni świadomy wybór. Zresztą problemy pascali na forum nvidii jak obserwuje nie ograniczają się do w7 tylko jest cały festiwal przeróżnych problemów związanych tylko z w10 albo niezależnych od systemu lub dotyczących konkretnych gier (nie jakiś niszowych tylko spore tytuły jak chociażby tomb rider czy fallout 4 lub wiedżmin 3). Co jest równie ciekawe ostatnio po aktualizacji sterowników zaczęła drastycznie rosnąć liczba skarg posiadaczy serii 900. Najczęstszym jest że wydajność w 3d marku i grach poleciała o blisko 50% w dół ale różne inne problemy również.
 14. Nie będę wchodził w dyskusje bo musiałbym zejść do piwnicy, a i tak pewnie nie osiągnąłbym wystarczająco niskiego poziomu. Shakal wyszedł nowy sterownik 372.70 i na liście zmian jest info że coś poprawili. Daj znać jak zainstalujesz i sprawdzisz
 15. Niektórzy od systemu wymagają trochę więcej niż aby się włączył uruchomił przeglądarkę oraz grę, bo nawet jeśli chodzi o stabilność to jest lipa, a co dopiero reszta wymagań. Ale już dosyć offtopa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.