Jak mogę zrobić gre platformową? Zamierzam zrobić taką krótką gierke że jest sie obrońcą praw zwierząt(nie pytajcie skąd ten pomysł xD) i zabija sie kłusowników.
Potrzebuje jakiegoś silniczka graficznego typu Codename Gordon czy coś w tym stylu może być marny ale żeby oczy nie bolały od grania i chce zrobić tak z 3-5 map, chce zrobić krótkie przerywniki typu komiks jak w Max payne. Powiedzcie czego potrzebuje do zrobienia owej gierki bardzo byłbym wdzieczny. Peace :wink: