Skocz do zawartości

Drunk_ZoZol

Stały użytkownik
  • Postów

    1577
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Treść opublikowana przez Drunk_ZoZol

  1. Jak mogę zrobić gre platformową? Zamierzam zrobić taką krótką gierke że jest sie obrońcą praw zwierząt(nie pytajcie skąd ten pomysł xD) i zabija sie kłusowników. Potrzebuje jakiegoś silniczka graficznego typu Codename Gordon czy coś w tym stylu może być marny ale żeby oczy nie bolały od grania i chce zrobić tak z 3-5 map, chce zrobić krótkie przerywniki typu komiks jak w Max payne. Powiedzcie czego potrzebuje do zrobienia owej gierki bardzo byłbym wdzieczny. Peace :wink:
  2. Drunk_ZoZol

    Zagadka

    no doszedłem do 6 ale nie mam pojęcia co dalej :/
  3. Wiecie może gdzie znajde teledysk Effiel 65- Im blue?? To chyba ten teledysk związany z Man in black. Thx z góry. Peace
  4. Drunk_ZoZol

    Mu Online

    O widze że byłeś na MuChaos, co sie stało że Marszooo go wycofał a i z tego co wiem to płaciło sie raz 5 zł i grało sie do woli. Znacie może jeszcze jakieś serwery prywatne działające???
  5. Powiedzcie mi jedno... Czemu liczba 666 jest kojażona z szatanem, lucyferem i ogólnie piekłem, złem??
  6. Miał Xzibit przyjechać do polski z zespołem i pimpować cary i jakoś nie słysze go :]
  7. Nikt nie wie skąd mogę zassać "Gdybym był bogaty" ze "Skrzypka na dachu"?? Szukałem wszędzie i nie znalazłem :( ODRAZU MÓWIE ŻE NIE CHODZI MI O PIOSENKE ZESPOŁU WBC. Peace :]
  8. Pytam kto mnie zabierze z wawy?? :] dorzuce sie na palifko :]
  9. Mój osobisty rekord to 14 godzin: Half-life 2, Half-life 2 Deathmatch, C's: Source and Wolfenstain: Enemy territory. :] Troche przy długo no ale nagrałem sie za wszystkie czasy.
  10. Ale do tych co mają syrenki nic nie masz co :D ? :]
  11. Heh http://drunkzozol.funtest.pl Rumun 666 zgadzam sie z tobą, tylko pogratulowac ... <_< :-|
  12. ok teraz jest ok :] a i na choliere wpisywałeś takie słowa?? :/
  13. nadal nie działa :lol: heh
  14. hehe Zrobił sie z tego odnośnik do tego tematu :D http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=118072 Nadal to samo nie wiem czym to jest wywołane :/ :lol:
  15. Odszedł, ale zostanie w naszych umysłach. Módlmy sie za jego dusze...:( [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]
  16. A i kiedy jest organizowany ten zlot i ile sie jedzie do dziwnowa? 6 godzin?
  17. No to jak ktoś będzie jechał z Wawki to mógłby mnie zabrać?? :] niestety jakoś sami rodzice mnie nie puszczą :P a chętnie bym sie wybrał na zlocik :]
  18. Czy będzie organizowany w tym roku 3 zlot Tweak.pl? Jak Będzie to w jakim mieście i kiedy? thx z góry za odpowiedzi. Peace. B)
  19. hehe, no i dobrze że zamkneli ;] (Prima aprilis :D) Ja dzisiaj w szkole grupowo zerwaliśmy sie na 15 min. z matmy ale jedna osoba została a nauczycielka miała dziwny wyraz twarzy jak powiedzieliśmy ze sie spóżniliśmy :P:]
  20. hehe i coś w rodzaju farby kameleon ale tak by sie zlewało z otoczeniem a nie tak że patrzysz pod innykm kontem masz inny kolor :] no ale myśle o dalekiej przyszłości :D
  21. Tak to mustanga stuninguje :D a z mazdą to tak nie bardzo chociarz bardzo lubie te samochody :]
  22. hehe wtedy to to złom będzie będe musiał jakoś zaingerować w przyszłość :D
  23. hehe a jak dalekiej przyszłości?? :D
  24. W przyszłości pojeżdże lamborghini galardo :] a tak teraz samochodu ni mam :]
  25. Drunk_ZoZol

    Unreal Tournament 3

    Hehe ciekawe czy teraz naprawde będzie trzeba wymieniać sprzęt do gry :] Zamierzam w przyszłości wymienić procek i dokupić ramu i dać se spokuj na 2-3 lata :]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...