Jump to content

LittleGrejmer

Użytkownik
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by LittleGrejmer

 1. Zapewne często zastanawialiście się o laptopie do gier jednak te są za drogie włącznie z częściami. Na kolejnym miejscu po cenie najczęściej dochodzi dostępność części, kolejne na liście są już tylko dostępność do wnętrza a głównie do układu chłodzenia. Z pomocą przychodzi do nas Graczy firma bluemobility z laptopami XNOTE które są w pełni konfigurowalne, ich podzespoły można zmieniać jak nam się podoba. Drugim atutem jest fakt że podczas zakupu dostajemy możliwość konfiguracji naszego sprzętu tzn. mamy możliwość wyboru tego co w zwyczajnym komputerze stacjonarnym czyli procesor, matryca, karta grafiki, dyski, system a gratis firma zdiagnozuje nasze podzespoły i dopasuje odpowiedni układ chłodzenia. Laptopy dorównują a czasami potrafią pogonić swojego PC-towego odpowiednika. W ofercie posiadają notebooki o rozmiarze matryc od 11.6" do 17.3". Ceny może i wysokie ale jesteśmy traktowani jak król który może wkładać i wyciągać skąd i co chce. Najtańsze zaczynają się od 2200zł do 11000zł. Myślę że mój mini-artykuł pomógł Ci w wyborze notebooka.

   

  PS:

  Proszę o przypięcie

 2. Kolego, nie polecam ci się "ładować" w haswelle bo skok wydajnościowy jest niewielki w porównaniu z poprzednią generacją procesorów. Do gier na dzisiaj spokojnie straczy mocny Core i5 z odblokowanym mnożnikiem na wszelki wypadek poczekać chwile na nowe Radeony i masz komputer na kilka lat.

 3. Odkręć płytę główną i przyjrzyj się stabilizatorom napięcia(zrób pomiary itp.). Jeżeli są w porządku zajmij się przeglądaniem ścieżek czy nie są upalone zwróć uwagę również na wszelakie drobiazgi typy oporniki, kondensatory, diody czy nie mają podejrzanego koloru. Prostsze zadanie to sprawdzenie kabli czy nie są poupalane. Radzę jeszcze odłączyć wszystkie napędy i zostawić to co najpotrzebniejsze do działania komputera(jest szansa że któreś z nich robi zwarcie). Myślę że pomogłem, nauczyciel w technikum nam tak każe robić jak napisałem. Pozdrawiam

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.