Jump to content

eteri

Użytkownik
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by eteri

 1. chciałem mieć przewiewną obudowe i będę zadowolony z tej obudowy, tak myślę :P
 2. 500gb zdecydowanie mi wystarczy, tym bardziej przy 120gb ssd. A co do pamięci, to według mnie ważniejsze są napięcia i zwracałem uwagę na to by miały 1.5V, a taktowanie może nieraz zwolnić aniżeli przyspieszyć komputer :)
 3. Jeszcze ostatnie moje pytanie na temat zestawów, bo i tak już jest zamówiony ten drugi. Mianowicie co lepsze, a co gorsze i który całościowo lepsze mianowicie ten http://www.morele.net/inventory/info/eCNfTc/ i ten http://www.morele.net/inventory/info/fE38pW/
 4. Zostawiam tamtą obudowe, bo ta chyba nie ma dołączonych wiatraków, a jest droższa, przy czym i tak już trochę za dużo. A z dyskiem podobna sytuacja, niby 30zł, ale po co mi to skoro nie wykorzystam tego i jestem pewien, że 500starczy. Bo jednak sytuacja się trochę zmieniła i nie mam już tyle kasy i jestem ograniczony do tych 3.1k-3.2k max Czy ten gtx 760 zmieści się do tej obudowy? http://www.morele.net/obudowa-aerocool-pgs-vs-9-czarna-337759/
 5. Dobra dzięki wszystkim za pomoc. Po dokładnych analizach zamawiam dzisiaj ten zestaw: http://www.morele.net/inventory/info/ztWtb5/%5C Jeszcze raz dzięki :) Pozdrawiam!
 6. Mam jeszcze ostatnie pytanie dotyczące tego zestawu, czy jeżeli nie będę podkręcać nic, to cooler jest zbędny, prawda?
 7. Dlaczego ten procek(słabszy), i ta płyta, czym się różni? Aha, i jak już wspomniałem, nie będzie tam nic kręcone przez długi czas @edit Oraz co sądzicie o tym ssd? Bo kumpel mi teraz pisze, że 'Żeby SSD Było dobre, to trzeba z 400 wydać conajmniej, bo ten ma mało trwałe moduły i jest dosyć awaryjny" jakoś przeglądając opinie nie zgadzam się z tym, a wy?
 8. Witam, mam pytanie dotyczące zestawu komputerowego do +/- 3000zł, to 200zł w tą czy w tą nie robi mi wielkiej różnicy, na razie złożyłem coś takiego http://www.morele.net/inventory/info/sZhwI9/, sprzęt przez najbliższe lata nie byłby podkręcany, używany wyłącznie do gier i facebooka :D Jeśli są jakieś lepsze alternatywy do tych części co tam powrzucałem to piszcie:) Głównie waham się nad kartą grafiki, bo nie jestem przekonany do tej gtx760, myślę o hd7950. Z góry dzięki za pomoc :) Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.