Jump to content

Crispo

Użytkownik
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Crispo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Mam jeszcze pytanie. Jaka firma lepiej wypada? MSI czy Lenovo? Jakiego laptopa w okolicach 3,5 tyś mam wypatrywać? Czym się różnią dane procesory? Ma ktoś linka do porównania tych "laptopowych"? Kupuje swojego pierwszego laptopa w życiu i nie wiem na co zwracać uwagę. Zawsze tylko stacjonarny u mnie był, a nie chce się pytać Januszów z Media Expert :grin: :banana:
  2. A jak wypada ta serio lenovo Y700? Widzę rozbieżność cenową tam od 3200 do ponad 4 tyś. Więc nawet jestem w stanie kupić bez SSD tak żeby miejsce było na niego, a dokupić go za kilka miesięcy przykładowo.
  3. Witam. Poszukuje laptopa na studia za ok. 3 tyś złotych. Kwota może być lekko podniesiona do góry. Chciałbym żeby laptop miał system(win. 7, 8.1, 10), oraz dysk SSD najlepiej 250GB. Laptop będzie służył do programowania, pracy na bazach danych, pisania notatek i od czasu do czasu do grania. Więc czy da się coś znaleźć w tej cenie, gdzie odpalę sobie np. GTA5? Z tym, że głównie chodzi mi o jego szybszą pracę przy wczytywaniu baz. Z góry dziękuje za pomoc. Nie mam pojęcia za bardzo jakimi detalami kierować się przy wyborze laptopa. Myślę, że nie zostanę zbluzgany przez Panów "czemu sam nie poszukasz leniu". Starałem się sam coś znaleźć, ale jest tyle tego, że nie wiem który w tej kwocie wyróżnia się i dlaczego. Z góry dziękuje, a w oczekiwaniu na odpowiedzi idę poczytać jakieś tematy o laptopach na forum tutaj. Dziękuje :D P.S Wybaczcie jeśli są jakieś błędy :rtfm:
  4. Witam czy moglibyście pomóc mi w znalezieniu laptopa pod gry do 1500 zł. Ma być to laptop na którym podziałają jeszcze gierki ale będzie wykorzystany bardziej do pracy domowej. Nie wiem jak to opisać lepiej :D Taka domówka na której odpalą jeszcze jakieś gierki :D
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.