Jump to content

kubikolos

Użytkownik
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

kubikolos's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

-2

Reputation

 1. Witam. Aktualnie posiadam płytę na AM4 - B450 Aorus Elite. Z płyty jestem zadowolony bo wszystko na niej śmiga od kopa. Aktualnie siedzi 3600, ale zamierzam zmienić do nowych gier. Głównie i tak gram na Series X, ale niektóre ogrywam na PC. Stąd pytanie, który procesor wybrać. Myślałem nad 5800X albo 5900X aby być już "future proof" Grafika to RTX 2070 Super JetStream od Palita. Może wymienię jak nie będzie dawać rady, ale raczej nie będzie sensu bo o ile w grach FPS większość ustawień zjeżdżam na dół aby było jak najwięcej klatek tak mniejsza ilość na Ultra mi nie przeszkadza. Głównie BF i Halo będzie grane. Równolegle na PC i konsoli.
 2. BIOS mam F13 jest jeszcze F14B ale to jest BETA. Wgrać tą BETĘ?
 3. Witam! Dokładnie w wigilię przyszła do mnie paczka z kartą graficzą Asus R9 270X Direct CU II TOP 2 GB GDDR5 256 BIT. Po zamontowaniu nowej karty podłączeniu dwóch sekcji zasilania 6 PIN kontrolki LED na karcie graficznej się świecą na zielono. Po odpaleniu komputera na ekranie monitora nie pokazuje się,żadna akcja kompletnie nic. Jest tylko napis brak sygnału. Karta połączona z monitorem przez kabel HDMI. I tak sprawdzałem kable. Restartowałem komputer ale w kółko to samo. Wiatraki się kręcą na karcie. Źle nie mogłem jej podłączyć bo to każdy potrafi. Mam pytanie w czym tu jest problem? Po podłączeniu karty poprzedniej a mianowicie Radeon HD 5570 1 GB GDDR3 komputer się uruchamia normalnie i moge operować pulpitem,ale gdy znów zamontuję R9 270X dalej to samo. Nawet nie ma procedury POST bo po wciśnięciu klawisza "włączejącego" komputer pokazuje się po 4 sekundach napis brak sygnału. Mój sprzęt: CPU: AMD FX 4170 4.2 GHz RAM: 8 GB Hyper X Genezis Motherboard: Gigabyte GA-990XA-UD3 PSU: Trust 520 W Low Noise Big Fun.
 4. Witam! Dokładnie dziś w wigilię przyszła do mnie paczka z kartą graficzą Asus R9 270X Direct CU II TOP 2 GB GDDR5 256 BIT. Po zamontowaniu nowej karty podłączeniu dwóch sekcji zasilania 6 PIN kontrolki LED na karcie graficznej się świecą na zielono. Po odpaleniu komputera na ekranie monitora nie pokazuje się,żadna akcja kompletnie nic. Jest tylko napis brak sygnału. Karta połączona z monitorem przez kabel HDMI. I tak sprawdzałem kable. Restartowałem komputer ale w kółko to samo. Wiatraki się kręcą na karcie. Źle nie mogłem jej podłączyć bo to każdy potrafi. Mam pytanie w czym tu jest problem? Po podłączeniu karty poprzedniej a mianowicie Radeon HD 5570 1 GB GDDR3 komputer się uruchamia normalnie i moge operować pulpitem,ale gdy znów zamontuję R9 270X dalej to samo. Nawet nie ma procedury POST bo po wciśnięciu klawisza "włączejącego" komputer pokazuje się po 4 sekundach napis brak sygnału. Mój sprzęt: CPU: AMD FX 4170 4.2 GHz RAM: 8 GB Hyper X Genezis Motherboard: Gigabyte GA-990XA-UD3 PSU: Trust 520 W Low Noise Big Fun.
×
×
 • Create New...