Jump to content

Hirotaro

Stały użytkownik
 • Posts

  1403
 • Joined

 • Last visited

About Hirotaro

 • Birthday 11/04/1981

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://ja.gram.pl/RobeN
 • GG
  580071

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Gdańsk

Hirotaro's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. nie mogę zalogować się na PurePc.pl...

 2. Hej, nie umiem tego zaklasyfikować (80-90) i nie znam słów, ale wierzę, że ktoś z Was mi pomoże :-) Z lat dziecięcych zapamiętałem tylko urywki i w zasadzie nie znam słów. Improwizacja: I dont want to blup ble ble, ble ble, du du I dont want to blup ble ble, ble ble, du du dudu du dudududududu I dont know dudududududu I dont know dududu ups aps delevel ups ups aps delevel ups blablablabla all around me all around me Eh pewnie to na nic, ale ja od miesiąca nie jestem w stanie znaleźć tej piosenki...
 3. Hirotaro

  Gothic 3

  :) Powinno być OK
 4. I znowu nowy BIOS. Coś im się worek rozsypał :) albo mają mega problemy z serią ATi HD4
 5. Można powiedzieć też inaczej: "Fully Functional" Sam mam też FF, gorzej jak do tego FF nie chce dojść ;)
 6. Ogólnie brak obiegu powietrza w budzie powoduje wzrost temperatury. Ja zrobiłem raz experyment dając górny wiatrak na wtłaczanie powietrza do budy. Procek spocił się w krótkim czasie o dodatkowe 7*C. Nie wiem jak by się zachowywały tempki przy normalnym użytkowaniu komputera, ale na pewno gorzej niż w obiegiem. Widzę, że GTSy w Singapurze się pokazały :D Ciekawe kiedy będą w Europie - i jaką walną cenę... Tak na serio, to 88GT troszkę mnie zasmucił (sam kupiłem GTSa wcześniej), jednak nie aż na tyle by wymieniać kartę. Chyba poczekam do 9XXX.
 7. A najnowszy NiBiTor 3.5b z mvktech.net??? Pozwala podnieść napięcie.
 8. To nie o to chodzi. Ja mam programik SetAffinity, który robi to za mnie w wybranych przeze mnie aplikacjach, ale CDP Red mówiło (mi), że gra pod 2 rdzenie (a że dopiero optymalizowali ją pod jeden). A tu się okazuje, że standardowo gra pod jeden - zatem ktoś nieco minął się z prawdą.
 9. Krótka piłka: Czy u Was wiedźmin wykorzystuje 2 jajka standardowo??? Prosiłbym o odpowiedź kilku osób oraz o podanie w odpowiedzi Marki i Modelu procka. THX
 10. Potrzebujesz tego: http://www.openal.org/downloads.html http://developer.creative.com/articles/art...p=38&aid=46
 11. Są nowe 169.09 beta XP/Vista32/Vista64 z 13 Listopada P.S. Tak mi się wydaje, że OT można na tym forum załatwiać przez PM ;) Na moim "jeszcze" nie można.
 12. Ja też sprzedawać na razie nie mam zamiaru. Prędzej wymieniłbym MoBo i Proca niż kartę ;) Jednak póki co sprzęt daje radę. Czekam na kolejną serię nVidii ;)
 13. A u mnie na 163.69 w STALKERze jest lepiej. Na 163.67 pijawki nieraz z daleka powodowały załamania czasoprzestrzeni :D Wyglądało to śmiesznie, ale przeszkadzało w grze. Na 163.69 nie ma tego problemu. Zobaczymy co z tymi nowymi...
 14. W końcu dostałem nowego 8800GTSa. Wymienili mi na eVGA SC (miałem Gainwarda Bliss). Poprzednia karta musiała być od początku walnięta. Nowa nie robi cyrków w 2D jak tamtej się zdarzało.
 15. Mój 8800GTS 640 dziasiaj padł. Od tak sobie podczas Q4 stwierdził, że przestanie działać w trybie 3D :D Odsyłam kartę na gwarancji... Szkoda tylko, że nie poczekałem na dostawę BFG i wziąłęm tego GW... :( Ale wiele osób mówiło mi, że GW się znów poprawił w stosunku do tego co było 2 lata temu... Chociaż przecież karty wszystkie są od nVidii??? A selekcji chyba takiej nie robią???
×
×
 • Create New...