Jump to content

przemyslawz

Użytkownik
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

przemyslawz's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

-1

Reputation

 1. Tak tak AragornPL Napięcia mierzyłem miernikiem. Tylko podczas grania nie mierzyłem miernikiem-bo nie wygodnie. Wogóle to dziękuje wszystkim tym którzy chcieli pomóc. Trochę mi sie rozjaśniło w temacie. Może temat przyda się też komuś z odwiedzających, bo w sumie nie mogłem znależć nigdzie w necie na ten temat info.
 2. Oczywista sprawa że zanim zacząłem się zastanawiać nad zmianą zasiłki, zmierzyłem napięcia. Na necie jest 1000stron o prawidłowych wartościach. Nie pamiętach dokładnie, ale 5V było idealne. 3,3 i 12 pracowało w dolnym akceptowalnym poziomie. Wystarczy ze włącze jakąś grę a wówczas Asus PC Probe mnie straszy. Napięcia skakają do 3,1V oraz 12,3V. Dodam jeszcze że, komp wcale nie kręcony. Więc mam taką fantazję by zmienic ten zasilacz i mieć spokój. Jeśli ktoś jeszcze by udzielił sie na pytanie postawione w pierwszym poście.... I jeszcze... Czy karta graficzna AGP (jeśli zmienie na lepszą) pociągnie 3,3V czy 12V?
 3. Obecnie własnie mam taki jak w załączniku tylko 400ATX 2.0 PFC. Mierzyłem napięcia. 3,3 i 12 są za niskie. Zastanawiam się co wybrać:
 4. Tak, do płyty jest wtyczka 4pin. Zasilacz mam 400W. Ale komp jest tak rozbudowany że 400W nie daje mi rady. Potrzebuje kupić 600-ke. A z tego co widzę niektóre zasilacze mają jeszcze mocną linie 3,3 i 5. Inne już nie. Zastanawiam się który wybrać
 5. Witam Potrzebuje fachowej wiedzy na temat istotności napięć 3,3V 5V i 12V dla płyty głównej. Aktualnie mówi się że obecne płyty główne potrzebują mocnej lini 12V. Ja potrzebuje się dowiedzieć jakie napięcia są najistotniejsze dla płyty pod proc Intel Pentium 4 (S478, chipset Intel, 4 kości pamięci DDR1, AGP). Czy tu ważne były napięcia 3,3 i 5 które w obecnych zasilaczach są coraz słabsze?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.