Jump to content

piotrekbenet44

Użytkownik
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

piotrekbenet44's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Jedna i duruga gra jest mało wymagająca. Nie napisałeś jaki masz konkretnie sprzęt. Najlepszą grą w jaką grałem na na swoim iPad Air to GTA San Andreas. Tylko zwróć uwagę na wymagania sprzętowe - aby nie było niemiłego zaskoczenia. Możesz znaleźć te informacje na stronie producenta Rockstars. Minus jest taki, że kosztuje prawie 27 zł. Kolejny interesujący tytuł to Need for Speed Most Wanted. Ciekawa - kultowa już chyba gra. Chodzi jej o to aby jak najszybciej dojechać do mety - przed innymi. Według mnie dobrą, ale niedocenianą strzelanką jest Contra: Evolution - nawiązuje ona do słynnej gry z lat 90' w którą grałem na pegazusie [ :)] Po więcej odsyłam na yourapps.info/aplikacje-na-tablet - jest to stronka na której zawsze coś ciekawego udaje mi się wyhaczyć.
  2. Od jakiegoś czasu posiadam iPhone V. Nie mogę się wymienić doświadczeniami ze swoimi znajomymi bo większość z nich posiada Androida. Chciałbym podpytać jakie gry dobrze chodzą na tym smartfonie? Jeżeli znacie jakieś ciekawe aplikacje to również będę bardzo wdzięczny :)
  3. A jak myślicie, czy jest istotna różnica pomiędzy i7 a i5?
  4. Kiedyś widziałem ciekawą infografikę, że z czasem Google kupi wszystko ;/
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.