Jump to content

zodwiertu

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About zodwiertu

 • Rank
  Newbie
 1. Potrzebuję routera, który pociągnie 120Mbps na Wi-Fi. Jeśli będzie to powiedzmy 90Mbps, też przeżyję. Nasz aktualny nie wyciąga więcej niż 20. Co polecacie? Cena do 300zł (wolałbym wydać zdecydowanie mniej). Mieszkanie ma 90 metrów kwadratowych i zależy mi na dobrym zasięgu na całej powierzchni. Druga rzecz to adapter Wi-Fi do PC-eta. Ma pociągnąć te same 120Mbps. Może być PCI-E, może być na USB. Jestem skłonny przeznaczyć do 300zł i szukam jakiegoś solidnego sprzętu na dłużej.
 2. W takim razie rozwiałeś moje wątpliwości i kupuję właśnie WD Red dziś lub jutro. Dziękuję za pomoc!
 3. Czytałem o tym dysku i faktycznie miał bardzo pochlebne recenzje. Jedyne co wydało mi się podejrzane, to oznaczenie go jako dysk typu NAS. Poza przeczytaniem krótkiej notki, że oznacza to dysk sieciowy, nie jestem nijak zaznajomiony z tą technologią. Czy dysk typu NAS równie dobrze będzie spisywał się także podpięty do zwykłego PC-ta?
 4. Cześć Chciałbym kupić dysk twardy o pojemności 3TB do swojego PC-ta, jako że mój aktualny dysk 1TB (Samsung HD103SJ) całkowicie się zapełnił. Jakie modele byście polecali? Jestem w stanie wydać do 500zł. Dysk ma mieć przeznaczenie magazynowe. Najbardziej zależy mi na niezawodności dysku, potem na cichej pracy. Obecnie podepnę go jako drugi, a w przeciągu najbliższych kilku miesięcy zamierzam jeszcze wymienić Samsunga na jakiegoś 64-128GB SSD-ka, na którym będę trzymał system operacyjny. Komputera używam do zastosowań domowych, od 3 do 8 godzin dziennie, czasami zostawiam włączonego
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.