Jump to content

CarrionCrow

Stały użytkownik
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

CarrionCrow last won the day on July 16 2015

CarrionCrow had the most liked content!

Community Reputation

19 Pozytywna

About CarrionCrow

 • Rank
  Uczestnik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Xbox One w wersji Elite. Wysłane za pomocą mTalk
 2. Może Otter Browser? Wysłane za pomocą mTalk
 3. Pomysłu nie mam, ale w PC od dwóch czy trzech wersji sterów Nvidii mam takie same jazdy z aktualizacją. DDU ratuje sytuację.
 4. A czy ostatnia aktualizacja (Threshold 2) nie umożliwia właśnie instalacji 10 z kluczem od 7/8/8.1? Wydaje mi się, że czytałem o tym w którymś artykule. Tylko nie wiem czy obrazy są znowu dostępne do pobrania, bo ostatnio je wycofali.
 5. CarrionCrow

  Tanie gry

  System Shock 2 na GOG kluczyk za zakup gry w promocji oddam: NALSE20D083DECBDOZ Klucz ważny do 15 grudnia. Kto pierwszy ten lepszy. ;)
 6. Nic nie musiałem cudować. ;) U mnie instalator wykrył Windowsa na dysku i dodał odpowiednią pozycję do GRUB-a (programu rozruchowego).
 7. Mam GTX 970 i Linux Mint bez problemu dał się zainstalować. Potem tylko dodałem PPA ze sterownikami Nvidii i wszystko ładnie działa. No i wolę Cinnamon niż Unity. IGD to właśnie karta zintegrowana: Integrated Graphics Device.
 8. Obecne płyty same odłączają integrę kiedy wykryją dodatkowe GPU. Wejdź do BIOS-u/UEFI i zobacz czy zintegrowana karta jest włączona. Poszukaj też opcji odpowiadającej za to na którym wejściu ma być wyświetlany obraz w czasie uruchamiania komputera.
 9. Prawdopodobnie chodzi tu o sterownik do karty graficznej. Kernel wykrywa kartę Nvidii i próbuje załadować sterownik Nouveau. Niestety GTX 970 nie jest (jeszcze) obsługiwana przez Nouveau. Spróbuj podłączyć monitor pod wyjście na płycie głównej, tak żeby instalacja przeszła na karcie zintegrowanej, albo w GRUB-ie (tam gdzie wybierasz czy wypróbować czy zainstalować system) wybierz interesującą Cię pozycję, naciśnij "e" i do opcji kernela dopisz "nomodeset" (bez cudzysłowu) i naciśnij F10 żeby uruchomić system/instalator ze zmodyfikowanym parametrem uruchamiania. Opcja z instalacją na zi
 10. Cóż, spodziewałem się, że będzie działał dłużej niż 10 miesięcy, więc to raczej nie jest "nie wiadomo co". Zwłaszcza, że CS to jednak ponad 300 zł.
 11. Przypomniało mi się jeszcze, że kolega na starym lapku i PC zainstalował jakiegoś lekkiego Linuksa i przekazał sprzęt do biblioteki, gdzie były zajęcia internetowe dla dzieciaków z ubogich rodzin.
 12. Corsaira nie polecam. U mnie w ciągu półtora roku dwa modele poleciały na RMA. Po pół roku od zakupu VS450 przestał sobie radzić z i5 4670 i GTX 760 - komputer wyłączał się w grach. Po roku od zakupu CS550M zaczął wariować odcinając zasilanie GPU. Dziś awaryjnie używam VS450, czekam na powrót CS550M z RMA, a docelowo kupię EVGA z serii G2 - zasilacz ma świetną opinię, no i w środku to SuperFlower. A, w między czasie miałem jeszcze jakiegoś Deusa od SPC - po wyjęciu z pudełka i podpięciu kompa nawet nie zastartował. Przekonałem się już, że zasilacz to nie jest dobre miejsce na
 13. U mnie kiedyś stary lapek robił za router/serwer. No i trzymał sesję na IRC-u. ;)
 14. No popatrz, ja mam oryginalną grę i wszystko działa... No ale Twój problem na pewno nie jest spowodowany crackiem...
 15. Chciałbym żeby to były moje potrzeby, niestety to komputer kolegi. ;) Czyli 750 W wystarczy nawet przy mocnym OC? Fajnie, zawsze to kilka zł taniej. Teraz tylko dorwać gdzieś 750 EVGA G2. Dzięki za pomoc. :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.