Jump to content

Nezqem

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Nezqem

 • Rank
  Newbie
 1. Nezqem

  Szukam Gry!

  Niestety to nie ta gra
 2. Nezqem

  Szukam Gry!

  Niestety nie jest to żadna z wyżej wymienionych. Odnośnie informacji: gra była 3D, były tylko dwie frakcje, akcja toczyła się na powierzchni planety. A odnoście "kosmitów" nie wiele na ten temat pamiętam, jeśli chodzi o jednostki to np była czteronożna maszyna przypominająca jakieś zwierzę (tak jak wspomniałem wszystkie jednostki były mechaniczne) .
 3. Nezqem

  Szukam Gry!

  Niestety nie wiem kiedy gra została wydana. Gra z tego co pamiętam była pożyczona.
 4. Nezqem

  Szukam Gry!

  Witam. Od pewnego czasu poszukuje pewnej starej gry na PC. Grałem w nią około 8 lat temu ale niestety nie pamiętam już tytułu. Był to RTS, akcja rozgrywała się w niedalekiej przyszłości. Pamiętam, że były dwie frakcje. Pierwszą była Earth, większość jej jednostek niebyła specjalnie nowoczesna, były to czołgi, samoloty ale jeśli dobrze pamiętam był też mech. Drugą frakcją byli jacyś kosmici (nie pamiętam konkretnej nazwy frakcji). Ich jednostkami również były różnego rodzaju maszyny ale o specyficznym wyglądzie. Pamiętam kilka nazw jednostek, Earth miało jednostkę "Hercules" (był to czołg) , a druga frakcja miała jednostki które jeśli się nie mylę nazywały się "Bug" oraz "Dog". W grze nie było piechoty, były tylko maszyny. Głównym surowcem była jakaś energia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.