Jump to content

Zgreed66

Stały użytkownik
 • Content Count

  96
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Zgreed66 last won the day on February 25 2019

Zgreed66 had the most liked content!

Community Reputation

15 Pozytywna

About Zgreed66

 • Rank
  Uczestnik

Recent Profile Visitors

909 profile views
 1. Na ile ja mam doświadczenie z xkomem. Nie ma z tym problemu. Z procem miałem podobnie kiedyś. Przydałoby się ewentualnie wiedzieć z której minuty realizują zamówienia.
 2. To, że zrobili płatność, to po prostu jest taka możliwość. Ja tam wybrałem odbiór osobisty i płatność przy odbiorze i sobie spokojnie stoję w kolejce po cenie "MSRP". Lepsze to niż właśnie oglądanie pojedynczych sztuk po 5K jak np w sklepie na P. Ludzie będą marudzić, aby marudzić. Jakby mieli tym coś ugrać.
 3. To masz sporo osób przed sobą. Zamówienia leciały od pierwszych sekund. Sam mam z 15:25. Wydaje mi się, że 15:17 też nie ma. Osobiście nie widzę problemu. Zawsze możesz zapytać się o kolejkę. Jak dla mnie kolejny plus, bo i tak płacisz dokładnie tyle ile masz w zamówieniu. Bez martwienia się o wahania cenowe.
 4. X570 ma 4x linie PCIE 4.0 z proca dla M.2, oraz 4x linie do chipsetu 4.0 B550 mieć takiego ustawienia nie może ponieważ, linie do chipsetu oferuje tylko 3.0. Więc jesteś skazany na X570.
 5. Sorka, że tak piszę po nocach, ale druga zmiana jeńców nie bierze ;) Odpowiem z własnego doświadczenia. Sam paxa miałem i miałem z nim problemy natury wentylacyjnej :P. Sam zaszalałem z tego samego powodu, kupując Dark Base 900 pro rev. 2 jednak mimo wszystko nie wyrażam zdania, że powinno się wywalać tyle hajsu na budę :) Padło na niego głównie przez to, że kupiłem na blackfriday ponad 200zł taniej niż chodził, oraz tego, że ma sporo klatek na dyski HDD, których nadal używam. Od razu napiszę, że 900 jest ogromna Prawie 60cm w górę i na głębokość. Wydaje mi się, ze odpadnie z tego powodu. Dark Base 700 był unikał, ze względu na źle zaprojektowany top budy i trafioną wentylację. Osobiście zaproponowałbym jakąś obudowę z meshem i wentylatory trzymać na niskich obrotach. Meshowe obudowy są przewiewne i nie trzeba tak wentylatorów odkręcać. Przez co dalej jest całkiem kulturalnie. Tylko, że dalej z budami łatwo nie jest. Fractal Meshify S2 (ten większy) znowu kosztuje ponad 6 stów i ma chyba 3 wentylatory w zestawie. Więc jeszcze dochodzi wydatek w postaci wentylatorów. Meshify C jest mniejszy i jego ceny zaczynają się od 340zł. Z bodaj dwoma. Jeżeli kupowałbyś kiedyś AiO to na Top wejdzie tylko 240mm. Nie miałem jeszcze okazji bawić się meshowymi budami SPC. Pewnie w przyszłym roku pobawię się Signum SG7V TG jak znowu mi się 2600k zwolni. Tylko nie wiem jak sobie radzą. Choć to mesh, więc powinno być lepiej. A jest tania i ma komplet wentylatorów w zestawie. Miejsca też ma sporo. Jednak, nie bawiłem się tym i ciężko mi to porównać. A jestem świadom, że zmiana budy to dodatkowy wydatek. Jakbyś chciał Aio oraz budę to wyjdzie swoje. Choć przy kupnie AiO które lądowałoby na topie i zawsze można dołączone wentylatory odliczyć. Przez co zostałby ewentualnie tylko front do dogrania. Jednak do kupy mimo wszystko swoje wychodzi. Kwestia określenia za/przeciw i budżetu.
 6. Pierwszy odpada bo jest na xlr i bez zasilania Phantom jest bieda. Więc najlepiej szukać na USB. Maono powinien być ok.
 7. Jak zależy Tobie na temperaturach i przewiewie w obudowie. Pax idzie do wymiany. Serio. Żadne wentylatory nie uratują tej budy. Arcitci serii P są spoko. Też dobrze działają na aio. Więc nie ma potrzeby ich wymieniać. Tak na prawdę nie ma sensu przepłacać za inne.
 8. Datę dostępności to każdy taką dostał. Bardziej kwestia ile kart dostaną i ile osób jest w kolejce :) Jak jest więcej osób niż kart. To nie ma zmiłuj, będzie czekanie dalej :P
 9. HWinfo jest bardziej rozgarnięty. 400W jest impossibru.
 10. Samą wydajność pojedynczego rdzenia można przeżyć. Problemami tej platformy jest to, że TRZEBA to kręcić. Więc wypada znaleźć dobrą płytę. A to jest spory problem, żeby to ogarnąć w sensownej cenie.
 11. Spróbuj ręcznie wklepać 2933, 16-16-16-36 na 1.35V. To musi wejść.
 12. Procek nie musi robić takiej różnicy, kartę zawsze można wymienić później. A lepszy procek wtedy może chodzić wtedy za pół darmo. Zależy, kiedy, zależy co :P
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.