Jump to content

Zgreed66

Stały użytkownik
 • Content Count

  85
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Zgreed66 last won the day on February 25 2019

Zgreed66 had the most liked content!

Community Reputation

13 Pozytywna

About Zgreed66

 • Rank
  Uczestnik

Recent Profile Visitors

801 profile views
 1. Procek nie musi robić takiej różnicy, kartę zawsze można wymienić później. A lepszy procek wtedy może chodzić wtedy za pół darmo. Zależy, kiedy, zależy co :P
 2. Przykładowo tu w ~6:40 https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=5McVc0SQMHU
 3. Dlatego GN robi testy @40dba i jest to nie głupie podejście.
 4. Nigdy nie rozumiem po co takie pytania. odpalasz jedno, odpalasz drugie i sam wiesz co wolisz.
 5. Raczej to, że odkopałeś taki wątek, że złoty szpadel się należy.
 6. One i tak by były niezależnie od tych konsol. 2060 już przy aktualnych grach pokroju SoTR/AC/RDR 2 już jest średnią propozycją do 1440p. Gdzie był 1080 te 3 lata temu, gdzie jest teraz. Ta sama historia.
 7. Ile osób tyle opinii. Dla mnie jeden z najgorszych. Jeszcze ram z Ssd zaczęły drożeć. To chyba była jedyna zaleta tego okresu. Generalnie osobiście uważam, że należy składać pod gry i pod siebie. Jak nie ma w co grać. To pieniądze wyrzucone w błoto, a z drugiej strony. AMD jeszcze nie zmusiło Intela do poważnej zmiany swojej polityki, czy jeszcze swojego ryzena poprawiają. Intel też jeszcze się musi ogarnąć do tego. Poza tym to, że wyjdą konsole. To jedno. Jeszcze muszą wyjść gry, które dadzą sensowny z tego użytek, a nie jestem zadowolony, bo na 2600k gry chodzą równie dobrze. Ja bym czekał, ale możliwe, że ceny pamięci nie będą :P
 8. Mam dark base 900 rev.2. Więc z szybą. Na przodzie możesz wsadzić wentylatory 3x140. Na górze 4x120/3x140. Z tyłu 140. Więc jeżeli chodzi o możliwości ich ładowania to full serwis. W standardzie masz 3 wentylatory 140mm. Jako, że dyski instalujesz w pionie przy wentylatorach, to nie ma problemu z ich temperaturami :) Jest kontroler obrotów, więc możesz sobie je skręcać i rozkręcać wedle uznania i potrzeb. Ale jednak trzeba się naszykować, że ta buda to niezłe puzle. Ale tak abstrahując od niej. Nie dałoby się w twojej aktualnej jakoś tych wentylatorów skręcić?
 9. Przy tej ferze zmieniałeś prędkość obrotów wentylatorów?
 10. Hmm. Procek obsługuje SSE 4.1 to nawet dramatu nie ma. Tak do połowy swojego budżetu idzie wygrzebać płytę na P35 z ramem, czy nawet prockiem. Typu to: 8837980248 Poszukałbym czegoś takiego z wolnymi dwoma slotami. Dorzucił swój ram, procka, chłodzenie i tyle. Więcej bym w to nie topił.
 11. E: coś mi forum nieźle laguje.
 12. Szczególnie na początku ich życia kiedy jest ponad 150 mln konsol obecnej generacji na rynki i ciute nowej. Stara generacja dalej będzie mieć jakiś okres wsparcia etc. Do tego te gry najpierw będą musiałby wyjść. Więc spokojnie można z tym poczekać nie do wyjścia konsol, ale do tego aż wyjdą jakieś interesujące gry, które będą pod coś takiego pisane. To może być równie dobrze 2022, czy nawet 2023.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.