Jump to content

Urban99

Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-5 Negatywna

About Urban99

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

1648 profile views
 1. Ta która drukuje najtaniej 1 stronę, czyli koszty eksploatacji a nie zakupu są najważniejsze. Określ potrzeby na miesiąc i policz w kilku opcjach. Tusz, laser...
 2. Niekoniecznie, biurka są dostępne w młodzieżowych meblach https://www.meblewersal.pl/106-system-iq to dla szukających biurka a nie stołu prezesa.
 3. To mogę ściągnąc go na płytkę i zainstalować? Jest na stronie Mirosoftu?
 4. Najlepiej zasypiam przy otwartym okinie, przy relaksującej muzyce.
 5. Nie zmieniam marki Mobil, tylko nie z internetu kupuję, bo dostałem kiedys fejka.
 6. Na ogłoszeniach, bo gdzie będziesz szukał?
 7. Staram się szukać w sklepach lepszych marek. Używane, ale po sprawdzeniu bieżnika i czy nie "ma bicia" kupuję z montażem w warsztacie. Michelin sa najlepsze. Co stosujecie do pielegnacji opon, ja nakładam mleczko do konserwacja opon Bold K2 . Kolor wraca ładny, jak nowy.
 8. Dla mnie najlepsze michelin. Po ilu latach oponę uważa się z zużytą, nawet z wymiarowym bieżnikiem?
 9. Masz na myśli nowe? Wracając do składania się koła, może to stabilizator pękł, widziałem już jak rdza może osłabić końcówki.
 10. Można jeszcze spotkać na ogłoszeniach wsk 125 i tak rozważam, może zakupiłbym taki motocykl z epoki naszych dziadów. Jak sprawa ma się do części, ich zakupu?
 11. Dzisiaj dobre wieści, wreszcie zmiana http://www.sport.pl/F1/1,96296,15741686,Formula_1__Oswiadczenie_menedzerki_Schumachera__Sa.html#BoxSportTxt
 12. Ostatni polski popis na olimpiadzie to doping bobsleisty, wykazał się :)
 13. Moim zdaniem rozsypie się drużyna po odejściu Lewego, dwóch pozostałych Polaków kontuzje, bez formy. Czyli "Polusja" wróci do ligowego średniaka.
 14. Ramy lepiej nie spawac u wujka Zdzicha, bo w czasie jazdy może odbić sie czkawką.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.