Jump to content

Jakub3711

Stały użytkownik
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-4 Negatywna

About Jakub3711

 • Rank
  Uczestnik
 • Birthday 01/22/1996

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Okej, rozwiązałem problem. Mianowicie trzeba wejść w Ustawienia> Rozwiązywanie problemów> Aplikacje ze sklepu Windows> Uruchamiamy narzędzie do rozwiązywania problemów> następnie postępujemy zgodnie z instrukcjami czyli resetujemy każdą z niedziałających aplikacji. Jest z tym trochę zabawy, ale u mnie zadziałało. Temat do zamknięcia.
 2. Witam serdecznie. Od dwóch dni nie działają mi na komputerze podstawowe funkcje typu kalkulator, pogoda, przeglądarka zdjęć, Paint i inne systemowe aplikacje, w tym Microsoft Store. Próbowałem zmieniać ustawienia aktualizacji, wyszukiwałem nowe, ale nic się nie zmieniło i problem nadal występuje. Ktoś z Was miał już taki problem? Szukałem w internecie, ale takiego przypadku nie znalazłem, nie wiem jaka jest tego przyczyna i co z tym zrobić. Nie wiem czy po prostu czekać tak jak piszą w komunikacie czy coś się wysypało i trzeba to naprawiać. Dołączam wycinki jak to wygląda w menu start, jaki błąd wyskakuje, oraz ogólną specyfikację komputera. Z góry dzięki za pomoc.
 3. Sprawdź czy się ustawienia nie poprzestawiały :P
 4. Jeśli masz tak dobre łącze, to spróbuj, ewentualnie będziemy działać :)
 5. Może reinstalka pomoże ? :P
 6. Może spróbuj z jakimiś układami scalonymi ze starej elektroniki. Moim zdanie im starsza elektronika, tym łatwiej rozwarstwić elementy :)
 7. Mi się podoba. Gratulację dla wykonawcy projektu ;)
 8. Wyślij na gwarancję lub po prostu do serwisu i już :P
 9. I co, poradziłeś sobie ? Z doświadczenia wiem że rozbieranie klawiatur w laptopach wcale nie jest takie banalne...
 10. Poszukaj czegoś według własnych predyspozycji. Albo kup coś nowego z gwarancją, albo coś używanego w tej samej cenie może mieć lepsze parametry niż nowy. To zależy od Ciebie.
 11. W laptopie wątpie. Zazwyczaj są wlutowane w płytę główną i ich nie wymienisz... Możliwe także że padła mu matryca. Zanieś go do serwisu, ale raczej to coś poważnego...
 12. Chwila, chwila... Partycja "Recovery" jest ukryta i jej nie zobaczysz. Chcesz po prostu zainstalować system od nowa, czy spowodować aby obecny już nie "mulił" ? Jeśli to pierwsze, to poczytaj w necie o czymś takim jak instalacja systemu z partycji recowery. Ja, aby zrobić reinstalke systemu w moim laptopie musiałem podczas włączania kliknąć (chyba 3 lub 5 razy) F6 i automatycznie pojawiało się okno instalacji systemu. Nie wiem czy o to Ci chodziło, ale mam nadzieję że pomogłem.
 13. Mój laptop także zamyka się długo (kiedyś nawet 30 minut :P), tyle że poprostu napis "Trwa Zamykanie" był tak długo, ale w końcu się wyłączał. Problem rozwiązałem w banalny sposób: podczas wyłączania odłączam go z gniazdka. Ma baterię, więc go nie uszkodzę. Moim zdaniem jakiś związek ma plan zasilania, bo na baterii wyłącza się szybko, a gdy jest podłączony do gniazdka trwa to dłużej. Spróbuj go odłączyć z gniazdka podczas zamykania systemu i powiedz czy coś się zmieniło.
 14. Być może złapałeś jakiegoś wirusa na kompa. Przeskanowałeś go antywirusem ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.