Jump to content

deton24

Stały użytkownik
 • Content Count

  81
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

deton24 last won the day on September 22 2017

deton24 had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutralna

About deton24

 • Rank
  Uczestnik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2748 profile views
 1. Mogą być artafakty GPU. Zobacz czy masz to samo na iGPU. Możesz też odpalić na obecnym GPU, test OCCT GPU, i Tess Mark, i 3D Mark przynajmniej 11. W tych benchmarkach artefakty GPU mogą szybciej wyjść. FurMark trochę rzadziej.
 2. Uczulę, że ta karta ma też wersję GDDR5. To wnosi sporo z perspektywy wydajności. To w razie gdyby ktoś szukał jakiś testów. Trzeba na to zwrócić uwagę. Generalnie wersja DDR3 jest słaba, i jakby kupować osobno, to się nie opłaca, i 2GB nic tu nie wnosi. Jakbyś szukał ktoś jakiś tańszych jeszcze umiarkowanie wydajnych kart: https://goo.gl/3Tewg6
 3. G203/G102 możesz jeszcze zobaczyć. Mnie bardziej podeszła od Rival 100 - te same wymiary co 110. Ale ja akurat wiem że lubię troszkę mniejsze myszki, choć ten Logitech nawet dla mnie był trochę odczuwalny z tą małością, ale trochę, i też to jest kwestia przyzwyczajenia.
 4. Odpal LatencyMon v 6.70 na okres pozwalający wyłapać freezy, i wrzuć screena.
 5. ISK HP2011 Snab OverTone HS-42M lub JVC HA-RX700 Te ostatnie chyba sygnaturą będą najbardziej po drodze z tym co miałeś. Poczytaj sobie co będzie Ci bardziej odpowiadać.
 6. OP chyba chodzi o to, że łamią mu się plastikowe bolce pod zapinką, i być może CPU traci seal, przez co temperatura się robi wysoka. W tym miejscu zacytuję Klausa: "Najlepiej to wizyta w budmarkecie, zakup śrubek m3 25 mm długości w liczbie sztuk 4. Do tego 8 podkładek zwykłych, ewentualnie 4 sprężynujące + 4 nakrętki do tego. + Poskręcać i po problemie." Jak nie chcesz do tego za każdym razem przy demontażu chłodzenia zdejmować płyty, to dokup do tego backplate. Ostatnio widziałem za kilkanaście zł uniwersalny pod różne podstawki na Allegro. Pewnie z Aliexpress jeszcze
 7. Zobacz wersję z GOG. Może ma lepsze wsparcie dla nowszych systemów (nie wiem dokładnie w jakim zakresie) i ma te dwa dodatki. Skoro to zakładając oryginał, i wersja pudełkowa, to włóż płytę do napędu. Jak nadal nic, spójrz tutaj: https://www.download.net.pl/jak-uruchamiac-stare-gry-zabezpieczone-przez-securom-lub-safedisc-w-windows-10/n/7312/ Zwłaszcza jeśli to W10.
 8. Od kiedy to istnieje możliwość edytowania biosów Pascali? Raczej nadal jest to niemożliwe. Karta może być nieznacznie podkręcona, ale przez producenta, w porównaniu do referenta. Zobacz czy na artefakty pomoże podniesienie napięcia, ew. downlock.
 9. Wrzuć log smart tego nowego dysku. Zrób test pamięci też w memtest. Do tego Power Supply w OCCT czy czegoś nie wywiesi. Dla porównania możesz zrobić też sam Linpack jakby wywieszało jednak.
 10. Musisz wejść do panelu Realteka i ustawić to: https://zapodaj.net/cbfbf213f94c4.png.html Zaznacz tę drugą opcję (oddzielenie wszystkich gniazd). Uważaj na nadmierne przestery na słuchawkach gdy ich nie używasz (żeby nie charczyły przy dużych głośnościach długo jak będziesz używał głośników) bo możesz uszkodzić membrany.
 11. Nie. Jeśli to jest wpięte do tej samej karty, to GPU ma tak zaprogramowane że jedno z tych gniazd jest jako pierwsze - czyli to od boota.
 12. Dodatki może nie działają, ale jest jedna fajna strona która robi ciekawe przekierowanie na pobieranie wideo gdy dopiszesz "ss" do nazwy youtube.com. Z automatu jesteś przenoszony do pobierania. Choć tam nie zawsze są dostępne wszystkie mozliwe opcje jakości do wyboru. W tym przoduje jednak Jdownloader.
 13. Przypisz jakiś hotkey, i naciskaj kombinację na pojawianie się OSD. Zmień lokalizację logów na inną partycję jak masz. Ew. potraktuj lokalizację docelową programem NTFS Access. Możesz też wywalić cały program, a potem potraktować rejestr CCleanerem. Może znajdzie jakiś syf. Ew. samemu pogrzebać. Potem zainstalować od nowa. Może ew. nie zaszkodzi też zaktualizować sterowników od grafiki, albo od nowa przez DDU począwszy od deinstalacji zacząć.
 14. Naciśnij klawisz Windows+P, najpierw raz, potem drugi raz "P", trzymając klawisz win. Alternatywnie nacisnąć też możesz kilka razy kombinację FN+ikona monitora (któryś z klawiszy funkcyjnych F-X).
 15. Ten FX 4100 to jest mało wydajny. Szukaj czegoś chociaż na i5 2 gen. Jak dołożyć grafikę, to czasem w takich małych obudowach możesz low profile, nawet GT 1030, o ile nie ma ograniczenia na zasilenie ze slotu w takim czy innym biurowym modelu. Trzeba poczytać jakie kto karty odpalał na danym sprzęcie. Warto pamiętać też oczywiście że zasilacze w tych zestawach bywają mierne. Ale z tym i GT 1030 low profile powinien sobie jakoś poradzić. Są też tańsze karty. Np. GTX 750 low profile.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.