Jump to content

QCoo

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-9 Negatywna

About QCoo

 • Rank
  Newbie
 • Birthday 01/01/1980

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Poznań
 • Zainteresowania
  motoryzacja
 1. tak, dokładnie. Twój monitor ma 2 wejścia hdmi więc, pod jeden bedziesz miał podpięty PC a pod drugi podepniesz konsolę. Obraz będzie jak żyleta
 2. QCoo

  Grand Theft Auto V

  Ano też niedługo przyłączę się do tego świata :)
 3. Zatem do czego mogę użyć tego klucza?
 4. Może wyglądają już trochę archaicznie, ale z czystym sumieniem mogę polecić Logitech X-230. Sprawdzają się w każdych warunkach. Jedyne to, że regulacja basów jest na subwooferze, a regulacja głośności, włącznik i gniazdo mini-jack na jednym z glośników (w droższych modelach całość znajduję się na osobnym pilocie).
 5. Może macie rację. Przyznam, że parę ładnych lat temu miałem 3 płyty ASRock'a i nie byłem z nich zadowolony. Przez co zaprzestałem inwestowania w sprzęt tego producenta no i wyrobiłem sobie o nim opinię. Człowiek uczy sie całe życie :)
 6. Nie będę wdawał się w spory tylko napiszę swoją opinię. Przez krótki czas miałem S4 mini a zaraz po nim S3 mini. Moim zdaniem warto wybrać S4 mini. Różnic jest sporo: od jakości wykonania po o wiele lepszy wyświetlacz. Że o wydajności nie wspomnę. S3 i S4 dzieli 1 generacja technologiczna, więc trudno by różnice były niezauważalne. Najlepiej porównaj specyfikacje.
 7. Nokia MD8. Miałem i mogę polecić: http://allegro.pl/przenosny-glosnk-md-8-jack-3-5-nokia-iphone-htc-i4925874725.html Oczywiście nie będzie to samo co na głośnikach komputerowych, ale na pewno nie jest to chiński gadget.
 8. Pracując w UK w pewnej firmie pewnego dnia zauważyłem, że ktoś z administracji wyrzucił oprogramowanie biurowe wraz z serialami. Była wśród nich m.in. naklejka Win 7 Pro OA. Chciałem zainstalować system na tym kluczu, lecz wyskakuje komunikat, że wpisany klucz jest nieprawidłowy :/ Oczywiście użyłem Win 7 Pro w wersji UK
 9. Jeżeli nie chcesz się pomylić przy wyborze dysku, na którym ma zostać zainstalowany windows, najlepiej na czas przeprowadzenia instalacji odłącz drugi dysk.
 10. W Poznaniu kiedyś miałem styczność z osobą wykonującą bloki. Co prawda w większości przypadków na własne potrzeby, ale zawsze można spróbować negocjować. Jak tylko poszperam w archiwach i znajdę namiary na tego pana nie omieszkam tutaj podrzucić namiary.
 11. nigdy w życiu nie bierz ASrock. To shit jakich mało!!
 12. Sprobuj zaktualizować sterowniki karty a potem modemu
 13. Miałem podobna sytuację. Przyczyna - poukrywałem wszelkie przewody za tylną ścianą i zamykając ją chcąc nie chcąc musiałem ją nieco przydusić by się zamknęła. i to powodowało podobne problemy
 14. Jak może Ci się włączać bios skoro wyciągniesz kartę graficzną?
 15. Sprawdź czy piny w slocie masz proste, czy sa czyste i czy nie ma tam niechcianych elementów (np kurz)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.