Jump to content

kadrewi

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About kadrewi

 • Rank
  Newbie
 1. Tak jak pisałem dzisiaj dostałem cal-e, i wydaje mi się że był to dobry wybór, dźwięk jest czysty, nieco zbasowany, efekt taki jak oczekiwałem, aczkolwiek mogło by być nieco więcej niskich tonów. Wygląd z zewnątrz jest bardzo dobry, jedyne co przeszkadza mi w nich to bardzo rysująca się i brudząca obudowa. Ważne jest aby słuchane pliki były ww formacie flac, słychać sporą różnice między mp3 a w.w formatem
 2. Wczoraj zamówiłem cal-e, jutro przywiezie je kurier, przekaże opinie :D
 3. Ja postanowiłem wziąć zamknięte, może i jest to według innych zła decyzja, moje pytanie jest takie jak powyżej, które z tych 3 wybrać i dlaczego :)
 4. Powiem inaczej, nie lubię jak dookoła słychać muzykę głośniej niż ja sam w słuchawkach, jeżeli nie zależało by mi na tym wybrał bym po prostu głośniki :D, miałem te półotwarte od superluxa i mam nie najlepsze wspomnienia co do tłumienia (pół otwarte)
 5. Dzięki za odpowiedź, te strony które podałeś widziałem szybciej, ale zbytnio nie pomogły w wyborze, przejzałem inne fora i zastanawiam się nad 3 modelami: Denon AH-D310 AKG K512 cal Jednak najbardziej zastanawiam się nad akg, jakie jest Wasze zdanie?
 6. Witam, szukam dobrych słuchawek wookółusznych, miałem poprzednio superlux hd 681 i spisywały się jak na moje potrzeby bez zarzutu-ale był mały minus na zewnątrz słychać było wszystko głośniej niż w nich (wogule nie tłumiły otoczenia), dalej wybrałem philipsa shl 3000wt, te tłumią w porządku, ale za to nie da się ich trzymać na uszach dłużej niż godzina, uszy odpadają przez ich "miękkie poduszki", a na dodatek przy maksymalnej głośności zniekształcają wysokie tony. Słuchawek potrzebuje do muzyki (wyłącznie w domu), zależy mi na głębokich basach i co najwarzniejsze, aby były wokółuszne-zamknięte, kwota jaką mam do dyspozycji to około 150 zł
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.