Jump to content

Wzorro

Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Wzorro

 • Rank
  Newbie
 1. Serio? Dziwne, bo na tym joybee mi się bardzo przyjemnie oglądało. Może to kwestia tego, że odległość to ściany to niecałe 3m. Anyway spróbuję wygrać, dzięki za link!
 2. Witam! Poszukuję projektora do wyświetlania wieczorkiem filmów oraz do gry na konsoli (3-4 razy w tygodniu po 2 godzinki max, więc niewiele) w zaciemnionym pokoju. Osobiście testowałem pożyczony od kolegi BenQ Joybee GP1 i byłem zadowolony, chciałbym coś kupić podobnego ,ale z wejściem HDMI. Natknąłem się na ciekawe propozycje: http://olx.pl/oferta/super-projektor-pchilips-picopix-3610-led-usb-sd-android-120-cali-CID99-ID6JXIR.html#e1fa8eaa4f http://www.gumtree.pl/cp-telewizory-i-projektory/krakow/projektor-sony-vpl-ew7-2000-ansi-wxga-hdmi-599364624 http://olx.pl/oferta/projektor-rzutnik-led-hd-CID99-ID6lCL5.html#61dd41513d oczywiście chciałbym żeby filmy były jak najlepszej jakości, a wiem, że prędzej wymienię rzutnik niż lampę. Nie wiem jednak na co tak naprawdę postawić - czy zrezygnować z wygody małego i zgrabnego PicoPix'a i kupić większego Sony (rzutnik nie będzie mocowany do ściany tylko postawiony na wysoko powieszonej półce) i dostać większą rozdzielczość. Zastanawiam się nad jakością tego ostatniego projektora LED (z tego co doczytałem to jakas firma ViviBright). Czy możecie mi jakoś doradzić? Dziękuję!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.