Opis gry 
Sniper Tactical jest pierwszą większą grą studia .fragOut łączącą elementy gry logicznej i FPS. Protagonistą jest elitarny snajper, który na rozkaz swoich przełożonych musi za wszelką cenę uratować uwięzionych zakładników z rąk okrutnych terrorystów.  
Reguły Gry 
Wcielasz się w rolę wyborowego strzelca z elitarnej jednostki specjalnej. Zlecono Ci misję uratowania porwanych zakładników. Musisz wyeliminować zagrożenie i bezpiecznie doprowadzić cywili do punktu ewakuacyjnego.  
Zakładnicy ruszą do kolejnej osłony w momencie oddania przez Ciebie strzału, więc lepiej się postaraj! Działaj szybko albo wolno w zależności od sytuacji. Zaplanuj każdy strzał w najdrobniejszych szczegółach, Ci ludzie liczą na Ciebie. 
  
  
Cechy gry 
- Wykaż się swoimi umiejętnościami snajperskimi, pokonaj wszystkie słabości i zneutralizuj cele, zdobywaj za nie punkty i zostań Legendą 
- Ratuj za wszelką cenę wszystkich zakładników, przygotuj się na walkę w różnych warunkach, nie będzie łatwo 
- Korzystaj z różnych technik wyuczanych w wojsku, by chronić siebie i przede wszystkim zakładników 
- Zmierz się z różnymi typami przeciwników, każdy reaguje inaczej, bądź czujny 
- Modernizuj swoje uzbrojenie dodając dodatkowe wyposażenie, kolimatory, tłumiki, celowniki optyczne 
- W razie problemów wykorzystaj swój wyostrzony zmysł snajpera ( Bullet Time), spowolnij tempo i dokładnie przyceluj, jeśli to zawiedzie zostały jeszcze granaty 
  
Wymagania sprzętowe: System operacyjny Android 2.3 + rekomendowane 512 RAM iOS wkrótce PC Steam wkrótce 
  
Chłopaki i dziewczyny właśnie wydałem z kolegami naszą pierwszą większą grę :} Zapraszam do grania ! I komentowania co można poprawić, dodać, zmienić! Będę wdzięczny za feedback :D i szczere opinie!