Jump to content

krzysiekl7

Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About krzysiekl7

 • Rank
  Newbie
 1. Legalnie oprócz platformy Dreamspark nie pobierzesz systemu w polskiej wersji językowej. Wiem że to bardzo niepopularne tweirdzenie ale prawdziwe z licencyjnego punktu widzenia. Używanie systemu w wersji próbnej przez 30 dni też jest w licencji zabronione. Do celów testowych służy wersja Enterprise i to aż 90 dni a nie 30.
 2. Ludzie kochani, nośnik nie ma żadnego znaczenia liczy się klucz produktu i dowód zakupu systemu. Jeśli ktoś kupił oryginalnego Windowsa i poprzez nieuwagę zniszczył płytę to już nie ma oryginała? To co myślisz zrobić to piractwo w najczystszej postaci, nigdzie nie napisałeś że masz naklejkę z kluczem produktu.
 3. Moim zdaniem jednak to wina sterowników. Taki urok platformy AMD,Intel jest znacznie lepszy w tej sprawie. Sterownik do chipsetu ma prawie 1GB,parodia. Zainstaluj tak; 1.chipset 2.sata 3.usb Do tego zaktualizuj system. Windows8 ma wbudowane sterowniki pod usb3.0 dlatego nie ma problemu.
 4. Gdyby to tylko chodziło o naklejki w procesie aktywacji to Chinczycy dawno by zaleli świat tymi naklejkami. Z pewnością to naklejka ma dopisek OEM czyli przypisana do danego komputera.
 5. 3.tu popełniasz ogromny błąd choć nie twierdzę że to jego wina. Kolejność instalacji windowsa powinna wyglądac 1,system 2.sterowniki ręcznie a nie Windows update 3.antywirus 4 aktualizacje Windowsa i inne rzeczy ;java flash player.DirectX. http://www.gigabyte.pl/products/page/mb/ga-z97x-gaming_5rev_10/download/ Masz tu sterowniki pod Win7 x64 zainstaluj ręcznie,a nie przez Windows update 1.chipset 2.IMEI w dziale chipset 3.Intel USB 3,0 driver 4.Lan 5.Intel VGA driver 6.Audio 7.Creative SB Zfi driver 8Microsoft net framework 4,5 Jeśli masz grafikę Asusa do niej też instaluj sterownik ręcznie.
 6. Cuda się nie dzieją po prostu słabo znasz sie na komputerach. 1.zostaw tylko jeden SSD w komputerze 2.zainstaluj na nim Enterprise poprzednio usuwając partycje 3.zainstaluj sterowniki tylko potrzebne i antywira 4.zainstaluj SP1 do tego Enterprise,chyba musi być po angielsku 5.zainstaluj polski langpack i zmień język systemu na nasz 6.zainstaluj kilkanaście aktu... najpierw tylko pod Windows i restart po każdej instalacji 7.zainstaluj następne kilkanaście ... 8.zainstaluj resztę aktua np do Net Framework 9.Sprawdź RAM tylko nie z działającego Windowsa tylko z bootowalnej płyty.
 7. pobierz te aktualizacje ręcznie i próbuj instalować. instaluj po kilka,powinno pomóc
 8. Zainstaluj wszystkie poprawki Windowsa nawet opcjonalne.
 9. Przecież nie masz recovery, a może sam usunąłeś? W oknie system jest logo Asusa.
 10. Nie przywracaj ustawień fabrycznych bo to bagno,utracisz wszystkie programy swoje i od Acera. Zrób pełne recovery w Acerach jest to Alt+f10 podczas startu laptopa. Pójdzie jeśli tymi swoimi manewrami nie uwaliłeś partycji recovery i nikt wcześniej nie zmienił fabrycznego układu partycji.
 11. Przecież dodawanie plików w WMP jest dość proste choć kiedyś na xp było znacznie łatwiej. Tylko pliki musisz trzymać w folderach a nie samotnie porozrzucane np na pulpicie. Otwierasz WMP wybierasz biblioteka-muzyka potem podajesz ścieżkę do folderu i czekasz aż zapisze.
 12. Nie tworzę żadnych partycji na tym laptopowym dysku. Po prostu podczas przywracania ten dysk i tak zostanie sformatowany i partycje ustawione tak jak są w obrazie.
 13. Trochę nie rozumiem. Jak wgrałeś,mogłeś przywrócić Acronisem obraz systemu na dysk w laptopie. Robiłem to kilka razy na laptopie z Windows7,z racji tego że mam SSD tylko 64GB mam tylko jedną partycje plus ta 100MB którą system tworzy przy instalacji. Podczas przywracania obrazu zaznaczam obie partycje potem docelowy laptopowy dysk gdzie ma przywrócić i pozostaje tylko poczekać kilkanaście minut albo ciut więcej. Obraz też robię z bootowalnej płyty nie mam nawet Acronisa zainstalowanego w systemie.
 14. Czas pracy dysku to 724 815 godzin czyli 82 lat,chyba trochę przesada.
 15. Układ partycji pozostał fabryczny czy został zmieniony.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.