Jump to content

shukibruck

Użytkownik
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

shukibruck's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. dzięki za odpowiedź ale myślę że to za dobry router. Filia firmy będzie miała jedną osobę plus telefon VoIP. jakieś jeszcze pomysły?
 2. Witam, chciałbym kupić router który wspiera połączenia VPN. Chcę stworzyć połączenie VPN między firma a jej odległą filią. I nie za bardzo wiem który wybrać. Czy moglibyście coś polecić? Czy szukać mikrotika? Czy lepiej coś innego? Proszę o pomoc. Z góry dziękuje :>
 3. Nie raczej podkręcanie nie będzie brane. Głównie zestaw adobe, photoshop będzie brany pod uwagę. Chodzi też aby karta obsługiwała 4k. Niestety ale użytkownik uparł się na i7.
 4. Witam, Gry raczej wątpie komputer będzie używany w pracy do tworzenia i obróbek filmików. Niezabardzo wiem o co chodzi z "OC". Niestety uprali się na i7. Muszę podać przynajmniej 3 zestawy. Czy ktoś ma jeszcze jakieś propozycje ? Edit. Nie OC raczej nie :wink2:
 5. Witam serdecznie, Poszukuje zestawu komputerowego mniej więcej do 3tyś-4 tyś. Bez monitora myszki itp. Wymogi: Procesor i7 quad core Min. 8 GB RAM Dysk 2 TB (7200RPM) Karta graficzna min. 1 GB -- oczywiście może być lepsza. Komputer będzie służyć pracy do grafiki, przerabiania filmików itp. Czekam na wasze propozycje i pozdrawiam :>
×
×
 • Create New...