Jump to content

robsoniqe

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About robsoniqe

 • Rank
  Newbie
 1. Chodziło mi bardziej w czym N511 jest lepszy od G550 skoro go polecają zamiast serii G.
 2. Ok dzięki za te sugestie. Czyli generalnie te wersje biznesowe są tak samo wydajne do gier? No właśnie dlaczego polecacie N551 zamiast serii G bo oba mają przecież aluminiowe obudowy. N wygląda mniej gamingowo z tego co widzę.
 3. Przyznam szczerze, że jakoś te Thinkpady odstraszają wyglądem. Procesor w tym Lenovo jest bardziej wydajny? Bo grafika jakoś słabsza, a jednak CUDA to powrzechne rozwiązanie. :)
 4. Przepraszam. Ten Asus G550 czyli 4200 jest ok. Gierki raczej nie. Mam konsole. Windows 8 wskazany :) dziękuję.
 5. Witam. Poszukuję laptopa głównie do renderowania filmów i obróbki muzyki. Będzie to główne moje urządzenie więc nada się do pisania artykułów. Nie przychodzę z niczym bo zestaw mam już prawie gotowy tylko chciałbym popytać i rozwiać pewne wątpliwości. Póki co kieruje się w stronę Asus g550 z i7 4700HQ + 8 GB ram + gtx850. Dysk 750 wystarczy ale musi być 7200. SSD może w przyszłości wiec nie wiem czy do g550 da się włożyć drugi dysk. Zastanawia mnie fakt dlaczego zamiast tych serii G często polecacie N551 czy inne takie Asus. Podobna cena a seria G chyba lepsza prawda? Z drugiej strony mam obaw
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.