Jump to content

czarek11

Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by czarek11

  1. Tak, tylko czy używając rozdzielacza będę mógł regulować prędkość wentylatorów? Teoretycznie płyta (Asus M5A99FX PRO R2.0) może zmieniać napięcie jednak działa to chyba dość słabo. A gdyby regulator otrzymywał informacje z płyty i odpowiednio regulował napięcie... Jednak takie coś chyba nie istnieje, a ja próbuje to znaleźć.
  2. Witam, niedługo kupię nową obudowę do mojego komputera, obecnie posiadam 3 wentylatory (przód, cpu, tył) nie licząc karty graficznej. W nowej obudowie fabrycznie są już cztery (2 przód, 1 góra, 1 tył) chciałbym zakupić także 2 nowe i zamontować na CPU, a te które mam obecnie zamontować na dół (ew. jeden na górę), trzeci z obecnie posiadanych już się do niczego nie nadaję wiec go nie liczę. Łącznie wychodzi 8 wentylatorów . A tylu gniazd na płycie nie mam. I teraz mogę przejść do pytania: Czy są regulatory obrotów które podłączamy pod gniazdo na płycie i sterują wszystkimi wentylatorami z poziomu systemu np. w Fan Xpert w AISuite II. Mam nadzieje że ktoś będzie wiedział o co mi chodzi . Mniej więcej tak to widzę :
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.