Jump to content

Artieeas

Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Artieeas

  1. Problem rozwiazany. Okazało się, że Panowie z morele.net tak pośpiesznie skladali zestaw, że zapomnieli 'dopchnąć' karty graficznej do płyty głownej przez co nie była widziana przez komputer. Co ciekawe, nawet po dopchnięciu karty nie chciała zadziałać - sygnału dalej nie było, a co ciekawsze, przestała też wyświetlać obraz zintegrowana karta na płycie głownej. Dopiero jak zacząłem wciskać F2 to wskoczyło do biosu i obraz zaczął się wyświetlać z poziomu karty R9 270x. Pozdrawiam.
  2. Witam. Zacznę od tego, że kupiłem dziś komputer stacjonarny, dokładnie ten, który był w kwocie do 2000zł w polecanych zestawach komputerowych na styczeń. Zawiera miedzy innymi kartę Sapphire Radeon r9 270x. Gdy próbuję zainstalować jakąkolwiek wersje amd catalyst, wyrzuca błąd po 5 sekundach: "Instalacja aplikacji: błąd instalacji pakietu!" Próbowałem i z najnowszą wersją 14.12 i ze starszą 13.12 - niestety problem zawsze jest ten sam. Procek zawiera intel hd4600 więc aktualnie z tego korzystam. Komputer w ogóle karty nie widzi. Szukałem podobnego tematu, ale nie specjalnie nie znalazłem
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.