To samo Gdynia Pustki Cisowskie.
Multimedia 60mbpodłączona 5.01.2015.
Modemorouter Cisco EPC 3928 uzywany 2 tygodnie następnie wizyta technicznego wymiana na Moją prośbę na inny (miał być modem a przywieżli modemorouter) Arris TG862S.
W najbliższym czasie zostanie wyłączona funkcja/tryb BSM (Bezprzewodowa sieć multimedialna) i nastąpi wymiana na modem co wg mnie powinno wpłynąć pozytywnie.
U mnie ograniczenie na utorrent oscyluje między 200kB a 250kB. Ewidentnie problem po stronie MM. Zrobili to na wzór Vectry i też zostały "zgapione" od nich sprzęty które można kontrolować tylko przez ich informatyków.
Napisze jak już dotrze modem i podłącze pod świeżo zakupiony router TP LINK TL - WR841N który podobne jest best sellerem i ma mieć wpływ na to iż nie powinno być dużej różnicy przy połączeniu komputerów kablem czy bezprzewodowo.
..Już jest ok.