Skocz do zawartości

Duch^

Stały użytkownik
  • Postów

    34
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

1126 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Duch^

  1. faktycznie może poczekam aż np OLED 27GS95QE-B spadnie z ceny albo wejdzie coś lepszego 🙂
  2. ale z freesync czy g-sync? 😛 polecasz jakiś oled 180-240hz ? ^^
  3. g-sync tak samo? ale to lipa jest w takim razie fps mam zawsze ustawione na 320 w takim np cs2
  4. monitor posiada free sync mozna smiało przecież używać gsync z kartami geforce
  5. Czy wymiana Lg 27GL850 144hz na Gigabyte GS27Q X 250hz będzie dobrym pomysłem głównie pod gry i filmy 😉 Mam wrażenie że smuży trochę ten stary LG i ostrość nie jest za super. Teraz te gigabyte są poniżej tysiąca.
  6. Dlatego na chwile obecną nie kupować ani Ti ani FE :) zwykłe latają i ludzie nie mają z nimi żadnych problemów :) tutaj ludzie się wypowiadają na ile kręcą je i że nie mają całkowicie problemów :) https://www.reddit.com/r/nvidia/comments/9spefc/lets_make_a_users_survey_on_2080_what_is_you_card/
  7. Duch^

    gtx1080ti vs rtx 2080

    Z powodu braku odpowiedzi proszę o usunięcie tematu :)
  8. Duch^

    Jaką 1070ti kupić?

    Może ten pomysł na gtx 1070ti nie będzie taki zły ale ten procesor? ewentualnie poczekać na lepszą cenę na allegro i kupić nowy procesor?
  9. Duch^

    Jaką 1070ti kupić?

    Tak się głowię teraz mocno vega 64 naprawdę szczególnie w call of duty black ops 4 w którą gram robi ostrą robotę ale rtx 2070 mam wrażenie że jeszcze podniosą wydajność bo to świeża karta więc i sterowniki będą lepsze :)
  10. Duch^

    Jaką 1070ti kupić?

    ok a że tak zapytam vega 64 vs 2070 do gier?
  11. Duch^

    Jaką 1070ti kupić?

    a takie pytanie czy może dołożyć i kupić odrazu RTX 2070? do niej bym dopłacił tylko+/- 300zł
  12. Duch^

    Jaką 1070ti kupić?

    Planuję wymienić swojego radeona r9 280 gigabyte na gtx 1070ti. Mam do wyboru Aero MSI, MSI gaming i Armor który będzie najlepszy, najtrwalszy pod podkręcanie bo ceny są te same tych producentów? Podzespoły komputera: i5 4690k 4.4 płyta msi: z97-g43 zasilacz: Thermaltake smart se 530w
  13. Karta wróciła przesmarowali chłodzenie, zerwali z nich naklejki. Obraz na 144hz jak drgał tak drga.Teraz najlepsze po 1godzinie uzywania wiatrak znów rzezi jak by padło łożysko...... Gigabyte tanie mięso dla psów?
  14. Jakaś masakra karta dalej nie wróciła i podobno leży u nich tyle info z ich strony. Nvidie wracaja o wiele szybciej info od sprzedawcy.
  15. dzisiaj poszła na gwarancję zobaczymy co z tego wyjdzie dam znać :) Sklep powiedział miesiąc czasu +/-
×
×
  • Dodaj nową pozycję...